شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

معرفی دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

استفاده از دستگاه هیدروفیشیال آکواجت یک روش درمانی غیرتهاجمی است که قابلیت ترکیب با دیگر روش‌های جوانسازی پوست همچون میکرودرم ابریژن و… را دارد. جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت به صافی پوست، آب‌رسانی فوری و جوان‌سازی پوست کمک می‌کند. تاثیر دستگاه هیدروفیشیال بر آبرسانی و لیفت پوست فوق‌العاده بوده و موجب لایه‌برداری از پوست و ازبین‌رفتن سلول‌های مرده نیز می‌گردد. در ادامه این مطلب از آفرودیت لیزر با ما همراه باشید تا به بررسی جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت و تاثیر دستگاه هیدروفیشیال بر آبرسانی و لیفت پوست بپردازیم.

هیدروفیشیال آکواجت

هیدروفیشیال آکواجت

دستگاه هیدروفیشیال آکواجت (Skin Rejuvenation Hydrogen Oxygen) تاثیر شگفت‌انگیزی در جوانسازی پوست دارد. این دستگاه از سلول‌های پوست لایه‌برداری کرده و سلول‌های مرده را از بین می‌برد. این عمل منجر به صافی پوست می‌شود و به آبرسانی فوری آن کمک می‌کند. جوانسازی پوست باروش غیرتهاجمی آکواجت موجب شادابی و برگرداندن حس طراوت به پوست می‌شود. هیدرو فیشیال آکواجت مواد مغذی حیاتی همچون آنتی‌اکسیدان‌‌ها و اسید هیالورونیک را به پوست می‌رساند. این عناصر برای انواع پوست به‌خصوص پوست‌های چرب و مستعد جوش و آکنه مناسب هستند.

کارایی دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

دستگاه هیدروفیشیال آکواجت دارای ۶ کارایی اصلی است. کارایی‌های این محصول عبارت‌اند از: جوان‌سازی پوست، پاک‌سازی، لیفت، آب‌رسانی عمیق، ازبین‌بردن چین‌وچروک‌های ریز پوستی و جذب مواد مغذی. دستگاه هیدروفیشیال آکواجت شش کاره از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های سالنی جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت است که کیفیت آن نسبت به محصولات هم‌ردیف آن بالاتر است.

جوانسازی پوست با روش غیر تهاجمی آکواجت

دستگاه هیدروفیشیال آکواجت باتوجه‌به کیفیت ساخت و کارکردهای متنوع آن برای استفاده در کلینیک‌ها و سالن‌های آرایشی و زیبایی ایده‌آل است و گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال دستگاه‌های جوان‌سازی و پاک‌سازی پوست با قیمت مناسب هستند که در مدت‌زمان کوتاهی اثربخشی دارند. یکی دیگر از روش‌های جوان‌سازی پوست که در کنار استفاده از این دستگاه می‌توانید استفاده کنید، کربوکسی ‌تراپی است. کربوکسی تراپی منجر به رفع چین‌وچروک، جای زخم و اصلاح ناهنجاری‌های پوستی می‌شود.

نحوه کارکرد دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

نحوه کارکرد دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

دستگاه هیدروفیشیال آکواجت با تبدیل آب خالص به یون‌های هیدروژن و اکسیژن و نفوذ آن‌ها به لایه میانی پوست، ظاهری شاداب و باطراوت به پوست می‌بخشد. این دستگاه با استفاده از روش مکش مارپیچ، آلودگی‌های سطحی روی پوست را از بین برده و موجب دسترسی مواد مغذی به لایه‌های عمقی‌تر پوست می‌گردد. این روش سرم‌های درمانی را به عمق پوست می‌رساند.

این متد به‌صورت کاملا بدون درد انجام شده و ممکن است در ساعات اولیه پس از درمان، عوارضی همچون سفتی و قرمزی در سطح پوست ایجاد شود که این عوارض به‌مرورزمان بهبود می‌یابند. جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت، ضمن تاثیر عالی بر پوست، اعتمادبه‌نفس فرد را به خاطر داشتن پوستی صاف و جوان افزایش می‌دهد.

مزایای جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت

استفاده از دستگاه هیدروفیشیال آکواجت مزایای بسیاری برای پوست دارد که از این میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاک‌سازی پوست
 • آب‌رسانی قوی پوست
 • غیرتهاجمی بودن
 • رفع آلودگی‌های روی پوست
 • رفع چین‌وچروک پوستی
 • اصلاح خط لبخند پوست
 • لایه‌برداری عمقی
 • رفع جای جوش و آکنه
 • رفع لک‌های پوستی
 • بدون درد بودن
 • تزریق سرم‌های درمانی برای درمان پوست
 • آرامش‌بخش بودن

به‌طورکلی درمان پوست با دستگاه هیدروفیشیال آکواجت به‌ بهبود وضعیت پوست و اصلاح مشکلات آن کمک به‌سزایی می‌کند و استفاده از آن تمام انتظارات شما را به نحو احسن پاسخگو خواهد بود.

جوانسازی با مزوتراپی نیز یکی دیگر از تکنیک‌های جوانسازی، لیفت و رفع چین‌وچروک است که با تحریک تولید الاستین و کلاژن پوست تغذیه شده و جوانسازی انجام می‌گردد.

کاربرد هندپیس ‌های متنوع دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

کاربرد هندپیس ‌های متنوع دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

در ادامه این مطلب به بررسی کاربرد هریک از سری‌ها یا هندپیس‌های ۶ گانه دستگاه هیدروفیشیال آکواجت می‌پردازیم.

 1. هندپیس تفنگ اسپری با اکسیژن

هندپیس اسپری گان یا هندپیس مبدل یونی دستگاه هیدرو فیشیال آکواجت، یون‌های هیدروژن و اکسیژن را از هم جدا کرده و موجب آبرسانی و رساندن مواد مغذی به پوست می‌گردد. با این روش فرایند اکسیداسیون پوست متوقف شده و جذب مواد مغذی بهتر صورت می‌گیرد. این هندپیس با ریزتر کردن مواد ویتامینه و اسپری‌کردن آن‌ها روی سطح پوست، باعث جذب بهتر مواد می‌گردد.

۲. هندپیس هیدرودرم دستگاه هیدروفیشیال آکواجت

هندپیس هیدرودرم دستگاه هیدروفیشیال آکواجت، قابلیت برطرف‌کردن نیاز تمام افراد به هیدرودرم را دارا است. با کمک این هندپیس می‌توان منافذ پوست را پاکسازی نموده و پوست را آب‌رسانی کرد. به این طریق پوست از جوش‌های زیر پوستی، سرسیاه و آلودگی‌ها پاک شده و درخشان و شفاف می‌گردد. این هندپیس با لایه‌برداری عمیق، شفاف‌سازی و جوان‌سازی پوست، ضمن ازبین‌بردن جوش‌های سرسیاه طراوت و شادابی خاصی به پوست بخشیده و لک‌های پوستی را از بین می‌برد.

۳. هندپیس Cold  یا سرد

این هندپیس دستگاه هیدروفیشیال آکواجت، به بسته‌شدن منافذ باز پوست صورت کمک می‌کند. بعد از انجام هیدرودرم پوست قرمز می‌شود. هندپیس کلد به رفع این قرمزی، کاهش حساسیت و التهاب و بازسازی پوست کمک می‌کند.

۴. هندپیس آر اف

هندپیس آر اف دستگاه هیدروفیشیال آکواجت برای لیفت و سفت کردن بیشتر پوست استفاده می‌شود. این هندپیس با تحریک پوست به کلاژن سازی، چین‌وچروک اطراف چشم را کاهش داده و باعث سرعت بخشیدن به جریان خون می‌شود. این امر به کمک امواج آر اف صورت می‌گیرد. هندپیس آر اف برای افرادی که پوست‌شان حالت ارتجاعی خود را از دست داده و کمی حالت افتادگی پیدا کرده‌است، توصیه می‌شود.

هندپیس اسکرابر

۵. هندپیس اسکرابر

هندپیس اسکرابر دستگاه هیدروفیشیال آکواجت از طریق لرزش اولتراسونیک به برداشتن لایه‌های مرده پوست و از بین بردن آن‌ها‌ کمک می‌کند. این امر به شفاف‌شدن و ایجاد طراوت و شادابی در پوست کمک می‌کند و به‌نوعی لایه‌بردار به شمار می‌آید.

۶. هندپیس اولتراسوند

مزیت مهم هندپیس اولتراسوند دستگاه هیدرو فیشیال آکواجت استفاده از تکنولوژی فرکانس ارتعاشی است. این ویژگی باعث می‌شود مواد مغذی بهتر جذب پوست شده و منافذ آن باز شوند. این هندپیس برای جذب سرم و مواد مغذی نقش کلیدی و مکمل دارد. استفاده از این هندپیس همراه با سرم‌های پوستی مغذی، بسیار مفید است و پس از استفاده از آن، جذب این مواد چندین برابر افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از روش‌های جوان‌سازی پوست، جوان‌سازی با تزریق ژل پروفایلو است. در این متد نیز تحریک تولید کلاژن و الاستین از طریق  آزادسازی آرام هیالورونیک اسید انجام می‌شود که موجب لیفت، جوانسازی و رفع چین‌وچروک می‌گردد. برای انتخاب بهترین روش و تکنیک متناسب با پوست و ویژگی‌ها و انتظارات خود، حتما با پزشک متخصص پوست و مو مشاوره کنید و با اطمینان کامل به بهترین انتخاب دست بزنید.

جمع‌بندی

دستگاه هیدروفیشیال آکواجت شش کاره، با کارایی‌های متنوع و شش‌گانه خود بهترین تراپی ممکن را بر روی پوست انجام می‌دهد. در واقع جوانسازی پوست با روش غیرتهاجمی آکواجت که یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین دستگاه‌های جوانسازی پوست است، ظاهر پوست را سفیدتر و شاداب‌تر می‌سازد. تاثیر دستگاه هیدروفیشیال بر آبرسانی و لیفت پوست قابل‌توجه بوده و امروزه در کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی با استقبال مواجه شده است.

آفرودیت لیزر، متشکل از متخصصان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی با کمک اندوخته‌های دانشگاهی و علمی و بهره‌گیری از سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی، با بررسی دقیق و کارشناسی و با حضور در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و کنگره‌های معتبر داخلی و خارجی مفتخر است که توانسته است، تجهیزاتی پیشرفته و مطمئن را در زمینه پوست، مو، زیبایی، دستگاه لاغری و تناسب‌اندام و لیفت و جوانسازی از برترین تولیدکنندگان جهان انتخاب نموده و به جامعه پزشکی کشور عرضه کند. شرکت آفرودیت لیزر تضمین‌کننده کیفیت و اصالت دستگاه هیدروفیشیال آکواجت ۶ کاره خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا