شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۴

دستگاه لیزر تیتانیوم دستگاهی جدید و قوی از انواع لیزر موهای زاید

دارای دو هندپیس ۴Q با سایزهای مختلف

در دنیای امروزی، تکنولوژی‌های جدیدی برای حذف موهای زائد به کار گرفته می‌شوند. یکی از این تکنولوژی‌ها، استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ است. این دستگاه پرقدرت و با ویژگی‌های منحصربه‌فرد، قادر است موهای زائد را به‌صورت دقیق و بدون درد حذف کند. دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲ پوستی صاف و بدون مو را برای شما به ارمغان می‌آورد. این دستگاه با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا ارائه می‌شود که به بهترین دستگاه لیزر حذف موهای زائد شناخته می‌شود.

در این مقاله از گروه پزشکی آفرودیت لیزر، به معرفی و بررسی ویژگی های لیزر تیتانیوم پرداخته خواهد شد و همچنین کاربردهای آن در حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا شما را با این دستگاه فوق‌العاده بیشتر آشنا کنیم.

دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 چیست؟

دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ چیست؟

دستگاه لیزر Titanium یک دستگاه حرفه‌ای برای حذف موهای زائد است که با فناوری خنک‌کننده خود، لیزردرمانی را انجام می‌دهد. حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم می‌تواند به طور مؤثر رشته‌های مو را با استفاده هم‌زمان طول‌موج‌های مختلف هدف قرار دهد. این دستگاه همچنین دارای فناوری خنک‌کننده ICE PLUS است که از گرم‌شدن بیش از حد پوست جلوگیری می‌کند. ویژگی‌های پیشرفته دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲، حذف موهای زائد را برای افراد با هر نوع و رنگ پوستی ممکن می‌سازد. حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم، حتی بر روی پوست برنزه نیز قابل‌انجام است. دستگاه لیزر Titanium که با ویژگی‌های جدیدتر و بهتر ارتقا یافته است، حذف موهای زائد را به‌صورت ایمن و راحت انجام می‌دهد.

مزایای حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم

فناوری دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ حذف دائمی مو از انواع پوست و رنگ پوست را ممکن می‌سازد. همان‌طور که اشاره کردیم حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم حتی بر روی پوست برنزه که دستیابی به آن با دستگاه‌های لیزر معمولی بسیار سخت است، امکان‌پذیر است. دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲ سه طول‌موج مختلف را ارائه می‌دهد که می‌تواند به چندین لایه پوست برسد. در ادامه به بررسی برخی مزایای استفاده و حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم می‌پردازیم.

مزایای حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم

۱. پوست صاف و بدون مو

فناوری‌ها و ویژگی‌های ترکیبی دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ می‌تواند به شما کمک کند تا پوستی صاف و بدون مو داشته باشید. موهای ریز تا درشت را هدف قرار می‌دهد و در نواحی مختلف بدن می‌توان از آن استفاده کرد. دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲  از نوعی لیزر دایود استفاده می‌کند که می‌تواند به طور مؤثر فقط تارهای مو را هدف قرار دهد. حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم نتایج طولانی‌مدت و مؤثرتری را نیز ارائه می‌دهد.

۲. حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم؛ راحت و بدون درد

همان‌طور که اشاره کردیم دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ از لیزر دایود استفاده می‌کند که در مقایسه با IPL یا نور پالسی شدید برای رفع موهای زائد ایمن‌تر و مؤثرتر است. لیزر دایود فقط مو را هدف قرار می‌دهد که می‌تواند از آسیب به بافت اطراف جلوگیری کند. این دستگاه همچنین دارای ICE PLUS است، یک فناوری خنک‌کننده که می‌تواند به حفظ دمای طبیعی پوست در طول لیزر کمک کند. این امر از احساس ناراحتی یا درد در مناطق در طول لیزر و حذف موهای زائد جلوگیری می‌کند.

۳. مناسب برای همه انواع پوست و رنگ

دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲ از سه طول‌موج متفاوت استفاده می‌کند. این طول‌موج‌های لیزر می‌توانند به لایه‌های مختلف پوست برسند تا به طور مؤثر ملانین را به‌جای پوست روی فولیکول‌های مو هدف قرار دهند. باتوجه‌به به این نکته حذف موهای زائد با لیزر می‌تواند خطر آسیب پوستی را کاهش دهد. این طول‌موج‌های لیزر برای انواع پوست‌های تیره‌تر بسیار مناسب هستند.

۴. حذف موهای زائد سریع و ایمن

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ به شما کمک می‌کند تا درمان‌های سریع، ایمن و راحتی را انجام دهید. این دستگاه دارای دو اتصال‌دهنده است که امکان استفاده هم‌زمان از دو اپلیکاتور را فراهم می‌کند. اپلیکاتور همچنین دارای اندازه نقطه بزرگ‌تری است که منطقه بیشتری را پوشش می‌دهد؛ علاوه بر این، فناوری برتر SHR یا Super Hair Removal به دستگاه اجازه می‌دهد تا به طور مؤثری از شر موهای هر نوع پوست و رنگ پوست خلاص شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم چگونه کار می‌کند؟

دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲  از فناوری دیود خوشه‌ای سه‌گانه استفاده می‌کند که به طور مؤثر درمان لیزر موهای زائد را ارائه می‌کند. فناوری دیود خوشه‌ای Trio سه طول‌موج مختلف را ارائه می‌دهد. این طول‌موج‌ها می‌توانند به اعماق مختلف پوست برسند و ساختارهای آناتومیکی مختلف را هدف قرار دهند. این دستگاه دارای فناوری In-Motion است که به اپلیکاتورها اجازه می‌دهد چندین بار از ناحیه درمان عبور کنند. سیستم لیزر دارای ویژگی‌های پیشرفته‌ای است که سرعت حذف موهای زائد را افزایش می‌دهد و راحتی شما را تضمین می‌کند. دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲ همچنین دارای یک رابط کاربری گرافیکی ۱۵ اینچی با تنظیمات از پیش تعیین شده برای تمام درمان‌های موجود است.

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

باتوجه‌به توضیحات بالا می‌توان به این نتیجه رسید که حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم، ایمن‌ترین و مؤثرترین روش برای داشتن پوستی صاف و بدون مو است. این دستگاه سه طول‌موج لیزر مختلف را با هم ترکیب می‌کند تا روی بافت‌هایی با عمق‌های مختلف به طور هم‌زمان تمرکز کند. دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲ با ویژگی‌های زیر طیف وسیعی از کاربردها را ارائه می‌دهد. باتوجه‌به ویژگی های لیزر تیتانیوم می‌توانید از طریق مشورت با کارشناسان ما برای خرید دستگاه لیزر در تماس باشید.

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم

۱. طول‌موج‌های مختلف

دستگاه لیزرتیتانیوم ۲۰۲۲  از فناوری دیود خوشه‌ای Trio استفاده می‌کند که به اپلیکاتور اجازه می‌دهد سه طول‌موج لیزر مختلف را ارائه دهد. این طول‌موج‌ها می‌توانند به عمق بافت‌های مختلف برسند. این سه طول‌موج عبارت‌اند از:

  • Alex 755m برای انواع مو و رنگ‌های مختلف
  • Speed 810nm برای درمان‌های سریع‌تر
  • YAG 1064nm برای پوست‌های تیره‌تر

۲. فناوری خنک‌کننده ICE PLUS

فناوری خنک‌کننده ICE Plus تضمین می‌کند که پوست شما برای درمان بدون وقفه و بدون درد، خنک و راحت باقی بماند و آسیبی نبیند. این فناوری به طور مداوم با نوک یاقوت کبود سرد، احساس خنکی را بر روی پوست ایجاد می‌کند. این کار از آسیب و ناراحتی پوست در طول روند حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم جلوگیری می‌کند.

۳. کانکتور دوتایی

دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲  دارای یک اتصال دوگانه است که امکان استفاده هم‌زمان از دو اپلیکاتور را فراهم می‌کند. این به کاربران کمک می‌کند تا در طول روند حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم بتوانند تنظیمات مختلف را تغییر دهند. با این ویژگی، حذف موهای زائد سریع‌تر، ایمن‌تر و کارآمدتر می‌شود.

جمع‌بندی

دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ پیشرفته‌ترین دستگاه رفع موهای زائد است که از سه طول‌موج مختلف و مناسب برای انواع پوست و رنگ‌های مختلف آن استفاده می‌کند. از ویژگی های لیزر تیتانیوم می‌توان به داشتن فناوری پیشگامانه In-Motion و سیستم خنک‌کننده برای درمان‌های سریع‌تر، ایمن‌تر و راحت‌تر اشاره کرد. باتوجه‌به ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دستگاه، حذف موهای زائد با لیزر تیتانیوم یکی از پرکاربردترین و بهترین روش‌ها محسوب می‌شود. به همین منظور می‌توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم و یا انواع دستگاه‌های لیزر دیگر به وب‌سایت گروه مهندسی و پزشکی آفرودیت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا