شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

کرانوس (Cronus Coolsculpting System)؛ لاغری موضعی غیر تهاجمی

در جامعه امروزی داشتن وزن مناسب و تناسب‌اندام برای بسیاری از افراد مهم است. در طول سال‌ها، روش‌های مختلفی برای کاهش وزن و لاغری به وجود آمده است، از رژیم‌های غذایی تا ورزش‌های متنوع؛ اما یکی از راه‌های مؤثر و نوآورانه برای لاغری و کاهش وزن، استفاده از دستگاه لاغری کرانوس است. این دستگاه با ترکیب تکنولوژی پیشرفته به افراد کمک می‌کند تا به آرزوهایشان برای داشتن بدنی سالم و خوش‌فرم نزدیک شوند. لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus یک روش جدید با بازدهی بالا است. دستگاه لاغری Cronus نسل جدید دستگاه‌های کرایولیپولیز است که به دلیل تفاوت‌های محسوس توانسته در لاغری موضعی از رقبای خود پیشی بگیرد. در ادامه مطلب از آفرودیت لیزر که ارائه‌دهنده انواع تجهیزات پزشکی و زیبایی در زمینه لیزر و لاغری است به بررسی ویژگی‌های دستگاه  Cronus می‌پردازیم.

کرانوس؛ اجزای دستگاه لاغری موضعی

دستگاه لاغری Cronus به دلیل مجهز بودن به تنظیمات خاص می‌تواند به طور محسوس طی دو هفته تأثیر زیادی بر کاهش چربی‌های بدن داشته باشد. اجزای دستگاه لاغری موضعی کرانوس عبارتند از:

 • مجهز به ۴ هندپیس با سایزهای متفاوت که قابلیت هم‌زمان کارکردن ۲ پروپ دارد.
 • هندپیس اختصاصی با فریز پدهای دوبل دارد.
 • مجهز به مانیتور برای نمایش
 • مجهز به سنسور برای کنترل میزان دما
 • سیستم خنک‌کننده که شامل کمپرسور و پمپ‌ها است.
 • دارای نمایشگر جهت‌نمایش میزان دما و دیگر تنظیمات است.

دستگاه لاغری و تناسب اندام Cronus پیشرفته و تنظیمات منحصربه‌فردی دارد.

 

 

عملکرد دستگاه لاغریCronus Coolsculpting System

لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus علاوه بر اینکه صرفه اقتصادی دارد نسبت به روش کرایولیپولیز و دیگر روش‌های لاغری موضعی، بازدهی و ماندگاری بیشتری دارد. ویژگی خاص و منحصربه‌فرد دستگاه Cronus مجهز بودن به تنظیم دما است. باتوجه‌به اینکه در این روش لاغری برای حذف چربی‌ها از روش انجماد سلول‌های چربی استفاده می‌شود، بهترین دما برای عملکرد بهتر و بازدهی عالی دمای منفی ۹ درجه سانتی‌گراد است.

یکی از ویژگی‌های جالب دستگاه لاغری کرانوس، نمایشگر الکترونیکی آن است. این نمایشگر می‌تواند میزان دمای قابل‌تنظیم، نور قرمز یا سبز و میزان فشار را نشان دهد. عملکرد دستگاه لاغری Cronus Coolsculpting System بدین شکل است که بدون جراحی و به‌صورت غیرتهاجمی چربی‌های ناحیه موردنظر را با استفاده از سرما خنک و فریز می‌کند و از بین می‌برد. میزان سرمای اعمال شده باید به‌اندازه باشد تا علاوه بر آسیب رساندن به سلول‌های چربی، هم‌زمان از سلول‌های پوستی و بافت‌های اطراف آن محافظت کند.

سرما باعث خردشدن سلول‌های چربی می‌شود و به‌تدریج چربی‌ها تجزیه می‌شوند. سیستم ایمنی بدن باتوجه‌به عملکرد دستگاه لاغری کرانوس و تجزیه‌شدن چربی‌ها، آن‌ها را از طریق مجراهای لنفی و بعد از تجزیه از طریق دستگاه گوارش دفع می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین روش های لاغری بدون جراحی را مطالعه کنید.

مزایای استفاده از روش لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus

باتوجه‌به عصر تکنولوژی و وجود انواع دستگاه‌ها و روش‌های لاغری نوین بدون درد، استفاده از روش‌های تهاجمی و جراحی کمتر شده است. امروزه روش لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus طرف‌داران زیادی دارد. مزایای لاغری با کرانوس عبارت‌اند از:

۱. کرانوس؛ بدون نیاز به بیهوشی

بیشتر دستگاه‌های لاغری موضعی کولساپتینگ که سلول‌های چربی را فریز می‌کنند نیاز به بیهوشی عمومی ندارند. فرد با هوشیاری کامل فرایند تجزیه و کاهش چربی‌های را پشت سر می‌گذارد. ویژگی خوب روش لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus نیازنداشتن به بیهوشی است که علاوه بر کاهش عوارض داروی بیهوشی، مدت‌زمان آن هم کوتاه‌تر است.

۲. روش غیر تهاجمی و غیر جراحی

یکی از مزایای خوب لاغری موضعی با کرانوس غیرتهاجمی بودن این روش است. در این روش برای تجزیه و کاهش سلول‌های چربی بدن نیاز به برش، دوخت و ترمیم نیست. در طول جلسه با قرارگرفتن هندپیس ها بر ناحیه موردنظر و اعمال فشار لازم و میزان سرمای کافی، چربی‌ها منجمد، خرد و در نهایت تجزیه و دفع می‌شوند. فرد بعد از جلسه درمان به‌راحتی می‌توانید کارهای روزمره خود را انجام دهد و نیاز به استراحت طولانی‌مدت ندارد.

۳. عدم تحریک سایر بافت ها و کوتاه مدت بودن

در روش لاغری موضعی با کرانوس مزیت خوبی که وجود دارد عدم تحریک سایر بافت‌ها است. در این روش تنها بر سلول‌های چربی میزان سرما اعمال می‌شود و پوست، عروق خونی، عضلات و دیگر بافت‌ها آسیبی نمی‌بینند. همچنین فرایند درمان با Cronus نیاز به تعداد جلسات زیادی ندارد و فرد راحت می‌تواند به فعالیت‌های روزمره خود بپردازد.

نکات و ویژگی های لاغری موضعی با Cronus

رسیدن به تناسب اندام با دستگاه لاغری امروزه طرف‌داران بیشتری دارد و تنوع انواع دستگاه‌ها باعث شده است تا تأثیرگذاری آن‌ها بیشتر و بهتر شود. لاغری موضعی با Cronus که نسل جدید کرایولیپولیز است به دلیل غیرتهاجمی بودن و دارای تعداد جلسات کمتر درمان، محبوبیت زیادی دارد. نکات و ویژگی‌های استفاده از دستگاه کرانوس که باید بدانید به شرح زیر است:

 • دستگاه Cronus مجهز به نور رنگ سبز است که در حین جلسه درمان و بعد از تمام‌شدن عملیات فریز کردن چربی‌ها، التهابات و ورم پوستی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
 • ویژگی خوب Cronus مجهز بودن به نور قرمز است. نور قرمز در فرایند درمان باعث افزایش غلظت اکسیژن در خون و بالارفتن فعالیت خون می‌شود. این روند کمک می‌کند تا بیمار در طول جلسه راحت‌تر باشد.
 • میزان فشار وکیوم توسط دستگاه کرانوس ۸۰ کیلوپاسکال است.
 • بدون هیچ‌گونه سوختگی و نکروز قابلیت کار تا ۱۲۰ دقیقه را دارد.
 • نسبت به روش کویتیشن آر اف تعداد جلسات کمتری دارد؛ اما زمان بیشتری برای دفع چربی نیاز است.

جمع‌بندی

روش‌های لاغری موضعی غیرتهاجمی به دلیل عوارض کمتر و دوره نقاهت کوتاه‌تر نسبت به روش‌های جراحی طرف‌داران زیادی دارند. لاغری موضعی غیر تهاجمی با Cronus یکی از روش‌های نوین برای حذف چربی‌های اضافه در مناطق مختلف بدن مانند شکم، باسن و…. است. کرانوس به دلیل مجهز بودن به تنظیمات دمایی خاص و بازدهی بالا نسبت به روش کرایولیپولیز محبوبیت بیشتری دارد. دستگاه لاغری Cronus با فریز کردن چربی‌های بدن باعث تجزیه و دفع آن‌ها از طریق سیستم گوارشی بدن می‌شود. نکته مهمی که هنگام لاغری موضعی با Cronus نباید فراموش کنید مشورت‌کردن با پزشک است. نکته مهم‌تر این است که حتماً در مراکز و کلینیک‌های معتبر جهت لاغری با کرانوس اقدام کنید. برای قیمت و خرید دستگاه لاغری و دیگر تجهیزات پزشکی و زیبایی می‌توانید به وب‌سایت آفرودیت لیزر مراجعه کنید و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا