شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

راهنمایی در مورد خرید دستگاه لیزر دایود

راهنمایی در مورد خرید دستگاه لیزر دایود:

در میان روشهای مختلف موجود برای لیزر موهای زاید، لیزر دایود با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد خود لقب”استاندارد طلایی حذف موهای زاید” را کسب کرده است.

کم درد بودن، مناسب بودن برای رنگهای پوستی مختلف، کم عارضه بودن، جوابدهی عالی، قیمت مناسب دستگاه و از همه مهمتر کم هزینه بودن آن از ویژگیهایی میباشد که باعث کسب این لقب شده است.

شایان ذکر است که ویژگیهای فوق در مورد دستگاه های لیزر دایود با کیفیت صدق میکند و هیچ یک از آنها در دستگاه های بی کیفیت که بخاطر قیمت پایین تعدادشان هم زیاد می باشد دیده نمی شود.

اما سئوالی که همیشه ذهن مشتریان را درگیر می کند این است که از کجا میتوان کیفیت دستگاه را تشخیص داد؟  گروه مهندسی پزشکی آفرودیت در این مقاله به اختصار چند مورد از موارد مهم جهت خرید دستگاه لیزر دایود را بررسی خواهد کرد:

 

1-لیزر بار دستگاه دایود

مهمترین مورد در انتخاب دستگاه لیزر دایود توجه به لیزر بار آن و یا همان منبع تولید نور لیزر و در نتیجه قدرت و توان آن می باشد. از جمله شرکت های مطرح تولید کننده لیزر بار می توان به Lasertel آمریکا ،jenoptik آلمان و  Dilas اشاره نمود. برند لیزربار و کیفیت آن تضمین کننده جوابدهی دستگاه و کاهش برگشت پذیری موها بعد از اتمام جلسات می باشد.

2-کولینگ دستگاه دایود (خنک کننده)

قدرت کولینگ در دستگاه ضامن ایمنی درمان و همچینین طول عمر لیزر بار می باشد. مجموعه کولینگ شامل پمپ آب، رادیاتور،فن های خنک کننده و TEC میباشد که با همکاری هم گرمای ایجاد شده در اثر تابش نور لیزر را کاهش داده و باعث خنک ماندن کریستال هندپیس و در نتیجه بی آزار بودن درمان می شود.

اما مهمترین نقش کولینگ در حفاظت از لیزر بار می باشد؛ بدین صورت که گرمای ایجاد شده در سطح مقطع هندپیس را کاهش داده و باعث خنک ماندن لیزر بار و در نتیجه جلوگیری از سوختگی لیزر بار و افزایش طول عمر هندپیس می شود.

3- تاییدیه های پزشکی اخذ شده:

یکی از آسانترین و مرسومترین روشها برای تشخیص کیفیت دستگاه رجوع به تاییدیه های پزشکی اخذ شده توسط آن دستگاه و کمپانی سازنده می باشد . از مهمترین آنها می توان به تاییدیه FDA آمریکا اشاره کرد. تاییدیه FDA به معنای کسب اجازه برای فروش در بازار آمریکا می باشد.

وقتی دستگاهی موفق به کسب تاییدیه اداره غذا و داروی آمریکا می شود به این معناست که استاندارهای لازم برای فروش در بازار با کیفیت آمریکا را داراست و در نتیجه مصرف کننده با خیال راحتتر اقدام به خرید آن می کند.

4- خدمات پس از فروش :

یکی از مهمترین عوامل برای انتخاب دستگاه توجه به شرکت عرضه کننده و توان آن شرکت در ارائه خدمات پس از فروش قوی و سریع می باشد.هر دستگاه الکتریکی مسلما شامل خرابی و ایراد خواهد شد و در این مرحله ارائه خدمات قوی و سریع ضامن بازگشت دستگاه خواهد بود.

لطفا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه فنی مهندسی آفرودیت تماس بگیرید.

09199595133

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...

بستن منو