شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133
الکس دایود آیس پلاس

لیزر الکس دایود آیس پلاس(Alex Diode Ice plus)؛ خرید و مشخصات

لیزر الکس دایود آیس پلاس (Ice plus)  از انواع دستگاه های لیزر موهای زاید است که در زمره ی جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم ها در این حوزه، تحولی نوین به حساب می آید . این دستگاه از انواع دستگاه هایی است که از تکنولوژی دایود (Diode) در  حذف موهای زائد بدن بهره می برد.

تفاوت دستگاه لیزر الکس دایود آیس پلاس با نمونه های مشابه

چیزی که لیزر الکس دایود آیس پلاس را از انواع دستگاه های دایود دیگر متمایز می کند، بهره گیری از طول موج ترکیبی است. در اغلب دستگاه های لیزر دایود، از طول موج  808 نانو متری برای حذف موهای زائد بدن استفاده می‌شود. اما  این دستگاه، با اضافه کردن طول موج 755 نانومتر و ترکیب آن با 808 نانومتر، به سیستمی ما بین دو دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت تبدیل شده است. در نتیجه ویژگی منحصر به فردی برای دستگاه ایجاد نموده است.

این دستگاه حذف موهای زاید، دستگاهی مقرون به صرفه است. اما این ارزان‌تر بودن نسبت به سیستم های الکساندرایت، نه تنها خللی در کارایی این دستگاه به وجود نیاورده، بلکه آن را از سرآمدان حوزه حذف موهای بدن نموده است. این روش جدید تا حد بسیار زیادی، تکنولوژی سیستم های Diode را بهبود بخشیده است.

تاییدیه‌ها و گواهینامه‌های لیزر الکس دایود آیس پلاس

لیزر الکس دایود آیس پلاس، ساخت کشور آمریکا است. این دستگاه از بالاترین استانداردهای مربوط به دستگاه‌های حذف موی زاید، بهره می برد. از جمله ی استانداردهایی که این دستگاه تا کنون دریافت نموده است، می توان به استاندارد جهانی ISo 13485، CEاروپا و FDA (سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا) اشاره کرد.

بهره گیری از سیستم کولینگ بسیار قوی ساخت آمریکا

اسم آیس پلاس برگرفته از کولینگ قدرتمند ساخت آمریکا در این دستگاه است که با قدرت خنک کنندگی زیاد باعث کاهش بسیار چشمگیر درد شده و همچنین از سوختن لیزر بار محافظت می کند. همچنین هندپیس دوم این دستگاه صرفا نقش خنک کنندگی اضافه را دارا است. اما کولینگ هندپیس اول به قدری قوی است که معمولا نیاز به استفاده از هندپیس دوم احساس نمی‌شود.

طول عمر بالای لیزر بار و مقرون به صرفه بودن

لیزربار این دستگاه دارای یک سال یا 20 میلیون شات گارانتی است. این لیزربار توانایی کارکرد تا 30-40 میلیون شات را دارا است. پس حذف موهای زاید با دستگاه لیزر الکس دایود آیس پلاس کم هزینه خواهد بود و صرفه اقتصادی آن زیاد و بازگشت سرمایه سریع اتفاق خواهد افتاد.

خلاصه ی ویژگی ها و مزایای دستگاه

این دستگاه ویژگی‌های خوبی را با خود به همراه دارد که در ادامه آمده است:

  • داشتن تاییدیه و گواهینامه های مختلف خصوصا FDA  آمریکا، CE اروپا و وزارت بهداشت ایران
  • دارای 10 بار لیزر بسیار قوی ساخت شرکت لیزر تل ایالات متحده آمریکا
  • دارا بودن سرعت بسیار زیاد در حذف موهای زائد مخصوصا با تنظیم دستگاه در مود FHR که به آن سرعت بسیار بالای 20 شات بر ثانیه را می دهد
  • سیستم Cooling بسیار قوی ساخت ایالات متحده
  • استفاده از دو هندپیس جهت محافظت و قدرت بیشتر سیستم Cooling
  • حذف انواع مو با هر نوع ضخامت به علت در اختیار داشتن تنظیمات Pulse Duration گسترده
  • استفاده ی همزمان هندپیس دستگاه به طور همزمان از یک یا دو فرکانس دایود و الکساندرایت

 

برای اطلاعات بیشتر دریافت قیمت یا خرید دستگاه آیس پلاس یا سایر دستگاه‌های لیزر حذف موهای زاید، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از منو
بستن منو