شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

دستگاه سینکو الترامکس(Sinco UltraMax)

دستگاه سینکو الترامکس(Sinco UltraMax) :

دستگاه سینکو الترامکس Sinco UltraMax

گذر زمان و افزایش سن باعث از دست رفتن شفافیت ، افتادگی و چروک پوستی می شود اما می توان این روند را کند و متوقف ساخت. بسیاری از افراد روش های سنتی و خانگی را برای این امر پیشنهاد می کنند که صرفا باعث هدر رفتن هزینه و آسیب به پوست خواهد شد ، اما پیشنهاد متخصصان پوست استفاده از روش های کلینیکال برای دستیابی به بهترین نتیجه است . یکی از روش هایی که در کلینیک های زیبایی به کار برده می شود استفاده از تکنولوژی هایفو برای لیفت و آر اف فرکشنال برای ترمیم و از بین بردن چین و چروک است.

دستگاه سینکو الترامکس Sinco UltraMax

دستگاه سینکو الترامکس(Sinco UltraMax)  با داشتن دو هندپیس با کاربردهای مجزا برای ارائه خدمات جوانسازی و لیفت دستگاهی منحصر به فرد می باشد. به این صورت که با داشتن یک هندپیس هایفو چهاربعدی عمل لیفتینگ پوست صورت و بدن را در مدت زمانی اندک و بدون عمل های تهاجمی انجام می دهد. به علاوه با داشتن هندپیس آر اف فرکشنال می تواند با استفاده از امواج رادیویی باعث سفت شدن ، کشیده شدن و در نهایت ترمیم پوست گردد. مواردی از قبیل خطوط پوستی ، چین وچروک ، پوست شل ، ، اسکارها و منافذ باز پوست با تکنولوژی آر اف فرکشنال به طور چشمگیری بهبود پیدا می کند. از دیگر کاربردهای این دستگاه رفع افتادگی پلک و گوشه لب ها ، بالا کشیدن ابرو ، کاهش عمق خط خنده و اخم می باشد و در نهایت با استفاده از این موارد می توان پوستی درخشان و شاداب تر به ارمغان آورد.

دستگاه سینکو الترامکس Sinco UltraMax

دستگاه سینکو اولترامکس Sinco UltraMax  دارای کارتریج های چهاربعدی با عمق های 3 و 5/4 میلیمتر و 4 سری متفاوت سوزنی نانو(nano needle)، مناسب زوایا ، مناسب صورت و مناسب بدن برای هندپیس آر اف فراکشنال می باشد . از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به نمایشگر 12 اینچی لمسی رنگی اشاره کرد و هم چنین وزن بسیار مناسب 15 کیلوگرمی حمل و نقل آن را ساده تر می کند.

با این انتخاب ویژه یعنی دستگاه سینکو اولترامکس Sinco UltraMax   می توان به چند هدف همزمان دست یافت ، هم دو تکنولوژی روز را در یک دستگاه داشت و هم جوابدهی را برای مشتریان تضمین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو