شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر؛ خرید و مشخصات دستگاه آنالیزور

دستگاه کوانتوم آنالایزر یکی از جدیدترین فناوری‌ها در تشخیص و چکاپ تک‌تک ارگان‌های بدن است که با اندازه‌گیری انحراف میدان مغناطیسی هر کدام از ارگان‌های بدن، اقدام به سنجش سلامتی آن می‌کند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این امکان را به پزشک معالج می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن عضو بیمار را شناسایی کند. هر یک از ارگان‌های بدن دارای یک میدان مغناطیسی منحصربه‌فرد هستند. هرگونه انحراف در این میدان مغناطیسی نشانگر اختلال در عملکرد آن ارگان است. یکی از ویژگی‌ های کوانتوم آنالایزر این است که با اندازی‌گیری میدان مغناطیسی این ارگان‌ها و مقایسه آن باحالت طبیعی، سلامت آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. چکاپ بدن با کوانتوم آنالایزر کاملاً بدون درد و خون‌گیری است که تکنیک کاملاً غیرتهاجمی و سریع است.

دقت دستگاه آنالیزور بدن حدود ۸۰ تا ۹۵ درصد است که این اندازه از دقت باعث شده پزشکان زیادی علاقه‌مند به استفاده از این دستگاه شوند. انجام تست‌های دوره‌ای با دستگاه کوانتوم آنالایزر می‌تواند فرد را قبل از ابتلا به بروز بیماری مطلع نماید یا با انجام چکاپ در روزهای آغازین بیماری، به‌موقع از بیماری‌شان مطلع شده و از پیشگیری آن جلوگیری نمایند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر در باشگاه‌های ورزشی، کلینیک‌های زیبایی، مطب پزشکان و حتی در منزل است. در ادامه مطلب از آفرودیت لیزر به بررسی ویژگی ها و مزایای استفاده از کوانتوم آنالایزر می‌پردازیم.

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر؛ خرید و مشخصات دستگاه آنالیزور

ویژگی‌ها و مشخصات دستگاه کوانتوم آنالایزر

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر در زمینه‌های مختلف پزشکی، زیبایی و ورزشی است. این دستگاه ویژگی‌هایی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم:

 • دستگاه آنالیزور بدن دستگاهی جدید و هیجان‌انگیز است که به تشخیص و آزمایش بیماری‌ها در عرض چند دقیقه کمک می‌کند. در واقع این دستگاه می‌تواند وضعیت کلی بدن را بررسی کند و هرگونه مشکل و اختلالی را تشخیص دهد.
 • این دستگاه برخلاف نمونه‌های قبلی، خروجی اطلاعات دقیقی دارد که نتایج آن به پزشک در درمان سریع‌تر بیماری کمک می‌کند.
 • دارای قابلیت ذخیره اطلاعات بعد از تست است.
 • امکان مقایسه‌کردن تست‌های گرفته شده از بیمار در بازه زمانی مختلف وجود دارد.
 • اطلاعاتی که توسط دستگاه آنالیزور ارائه می‌شود ۸۵ درصد دقت دارد.

دستگاه کوانتوم آنالایزر؛ مزایا

افراد با استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر می‌توانند در هر زمان و مکانی نسبت به‌سلامت بدن خودآگاه شوند که این کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر سبب صرفه‌جویی در وقت بیماران هم می‌شود. از دیگر مزایای این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • این دستگاه با آنالیز میدان مغناطیسی ارگان‌های بدن به بررسی سلامت فرد می‌پردازد.
 • دستگاه کوانتوم آنالایزر اطلاعات جامع و دقیقی را از وضعیت سلامت فرد در اختیار پزشک قرار می‌دهد.
 • با تجزیه‌وتحلیل میدان مغناطیسی، از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری می‌کند.
 • دستگاه آنالیزور بدن دستگاهی بدون درد و غیرتهاجمی است.
 • استفاده از این دستگاه با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.
مزایای دستگاه کوانتوم آنالایزر

نحوه عملکرد دستگاه آنالیزور بدن

هزینه‌هایی که بیماران با آزمایش‌های معمولی تشخیص مثل سی‌تی‌اسکن و MRI انجام می‌دهند، بسیار بالا است. حال تصور کنید که با قراردادن یک سنسور در کف دست خود چکاپ بدن شما از طریق سیگنال‌های موج الکترومغناطیسی تجزیه‌وتحلیل شود. دستگاه آنالیزور بدن یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های تشخیصی از خانواده دستگاه‌های آنالیز است که با اندازه‌گیری انحرافات میدان مغناطیسی هر کدام از ارگان‌های بدن، خروجی تشخیص خود را به پزشک اعلام می‌کند. هر یک از ارگان‌های بدن دارای یک میدان مغناطیسی هستند که هر گونه انحراف در این میدان مغناطیسی نشانه مشکل و اختلال در عملکرد آن ارگان است. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این است که با اندازه‌گیری دقیق میدان مغناطیسی ارگان‌های بدن و مقایسه آن باحالت طبیعی سلامتی آن‌ها را بررسی می‌کند.

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر بدن

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر بدن این است که می‌تواند بیماری‌های مختلفی را تشخیص دهد و به پزشک در تشخیص به‌موقع و درمان سریع بیماری و جلوگیری از بروز مشکلات جدی کمک کند. روش تشخیص آنالیزور بدن یک روش سریع و غیرتهاجمی است. این دستگاه برای تشخیص بیماری‌های زیادی مثل بیماری‌های قلبی و عروقی، بررسی میزان تراکم مواد معدنی در بافت‌های استخوان، مشکلات سیستم مغزی، روماتیسم‌های بدن، عملکرد ریه و سیستم تنفس، نفروپاتی، میزان قند موجود در خون، عملکرد معده و روده، بررسی عملکرد کبد و صفرا، آنالیز جمجمه، بیماری‌های مخصوص بانوان، وضعیت پروستات، پوکی‌استخوان، میزان آهن و کلسیم و موارد بسیار دیگری کاربرد دارد.

 با‌توجه‌به کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر خرید آن را به پزشکان و حتی مربیان ورزشی توصیه می‌کنیم. برای قیمت و خرید دستگاه کوانتوم آنالایزر می‌توانید به وب‌سایت آفرودیت لیزر که ارائه‌دهنده انواع تجهیزات پزشکی به‌روز، اصل و باکیفیت است؛ مراجعه کنید و بعد از مشاوره با کارشناسان مجموعه آفرودیت، خرید مطمئن و راحتی داشته باشید.  

3 کاربرد مهم دستگاه آنالیزور بدن

کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر؛ ۳ کاربرد مهم دستگاه آنالیزور بدن

با‌توجه‌به ارائه کاربردهای کوانتوم آنالایزر که در بالا به آن‌ها اشاره شد، در ادامه ۳ کاربرد مهم دستگاه آنالیزور بدن را بررسی می‌کنیم.

۱. تشخیص چربی

اگر می‌خواهید از میزان چربی بدن خود مطلع شوید و نگران افزایش وزن خود هستید، دستگاه کوانتوم آنالیزور با تشخیص مولکول‌های پروتئینی می‌تواند میزان درصد چربی و عضلات شما را مشخص کند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این است اگر طبق نتایج این دستگاه دارای چربی زیاد و عضلات کم باشید، می‌توانید با داشتن یک رژیم کم‌کالری و ورزش به اندام ایده‌آل خود برسید.

۲. وضعیت هورمونی

بدن انسان در شرایط متفاوت مثل عصبانیت، گرسنگی، خوشحالی و… هورمون‌های مختلفی را ترشح می‌کند. این هورمون‌ها نقشی اساسی در سلامت بدن دارند و اگر بیش از حد ترشح شوند، منجر به بروز بیماری‌های مختلف می‌شوند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این است که با تشخیص میزان این هورمون‌ها به شما کمک می‌کند که با داشتن رژیم غذایی مناسب و فعالیت‌های ورزشی به‌سلامت بدن خود کمک کنید.

۳. مقدار مواد معدنی و ویتامین

بدن انسان ویتامین‌های مختلفی را نیاز دارد که در صورت کمبود هر یک از این ویتامین‌ها فرد دچار مشکلات متعددی می‌شود. جالب است بدانید هر یک از ویتامین‌ها فرمول مختلفی دارند؛ اگر شما قصد کاهش وزن دارید ممکن است که با حذف برخی از غذاها، بدن خود را از تعداد زیادی از ویتامین‌های مهم محروم کنید. دستگاه کوانتوم آنالایزر با اندازه‌گیری دقیق ویتامین‌های بدن، به شما در داشتن یک رژیم غذایی مناسب کمک می‌کند.

نکت مهم استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر

نکات مهم هنگام استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر

با‌توجه‌به کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر هنگام استفاده از این دستگاه لازم است نکاتی را رعایت کنید که عبارت‌اند از:

 • قبل از استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر فرد باید زیورآلات خود را در بیاورد.
 • افرادی که دارای ضربان‌ساز قلبی هستند، مجاز به استفاده از این دستگاه نیستند.
 • در زمان انجام تست، فرد باید آرامش خود را حفظ کند و تنفس وی باید عادی باشد. همچنین در حین انجام آنالیز فرد نباید صحبت نکند؛ زیرا موجب اختلال در نتایج تست می‌شود.
 • حتماً در حین انجام آنالیز توسط دستگاه، وسایل با میدان مغناطیسی قوی مثل موبایل را دور کنید؛ زیرا امواج قوی روی نتایج آزمایش تأثیر می‌گذارد و باعث بروز خطا می‌شود.
 • بهترین زمان برای انجام تست بین وعده صبحانه و ناهار است. همچنین فرد باید دو شب قبل از انجام تست به‌اندازه کافی استراحت داشته باشد.
 • قبل از استفاده از دستگاه آنالیزور بدن از مصرف مشروبات الکلی و کافئین‌دار خودداری کنید. خوردن این نوشیدنی‌ها در نتیجه تست اثرگذار است.

جمع‌بندی

دستگاه کوانتوم آنالیزور بدن یک دستگاه جدید است که توانسته بسیار پرکاربرد عمل کند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این است که یک چکاپ کامل از بدن انجام می‌دهد. نام دیگر دستگاه آنالیزور بدن، دستگاه تست سلامت یا چکاپ کامل بدن است. این دستگاه یک آنالایزر مغناطیسی است که تکنولوژی آن بسیار بالا است و در بیشتر رشته‌های بیوانفورماتیک، الکترونیک و پزشکی بسیار کاربرد دارد. از دیگر ویژگی‌های کوانتوم آنالایزر این است که می‌تواند مشکلات اصلی و شرایط سلامت فرد را مشخص کند؛ همچنین دستگاه چکاپ کل بدن قادر است که علاوه‌بر آنالیز بدن، درمان مناسب را هم پیشنهاد دهد. لازم است که در زمان خرید دستگاه کوانتوم آنالایزر قیمت این دستگاه در سایت‌های مختلف را مورد بررسی قرار داده و از تخفیفات و خدمات پس از فروش غافل نشوید.

گروه مهندسی پزشکی آفرودیت لیزر متشکل از جمعی از متخصصان و دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی، مهندسی پزشکی و پزشکان باتجربه در زمینه پوست و مو است. این شرکت مفتخر است که با بهره‌گیری از اندوخته‌های دانشگاهی و علمی و سال‌ها فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی، تجهیزاتی پیشرفته و مطمئن را در زمینه پوست، مو، زیبایی و جراحی را از تولیدکنندگان جهان انتخاب نموده و به جامعه پزشکی عرضه دارد. شما می‌توانید برای خرید کوانتوم آنالایزر و دیگر محصولات پزشکی از مشاوران مجموعه آفرودیت لیزر کمک بگیرید و خریدی راحت و آسان را تجربه کنید.

مزایای استفاده از دستگاه کوانتوم آنالایزر چیست؟

این دستگاه با آنالیز میدان مغناطیسی ارگان‌های بدن به بررسی سلامت فرد می‌پردازد.
دستگاه کوانتوم آنالایزر اطلاعات جامع و دقیقی را از وضعیت سلامت فرد در اختیار پزشک قرار می‌دهد.
با تجزیه‌وتحلیل میدان مغناطیسی، از بروز بسیاری از بیماری‌ها در آینده جلوگیری می‌کند.
دستگاه آنالیزور بدن دستگاهی بدون درد و غیرتهاجمی است.
استفاده از این دستگاه با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

ویژگی‌های دستگاه کوانتوم آنالایزر چیست؟

دستگاه آنالیزور بدن دستگاهی جدید و هیجان‌انگیز است که به تشخیص و آزمایش بیماری‌ها در عرض چند دقیقه کمک می‌کند. در واقع این دستگاه می‌تواند وضعیت کلی بدن را بررسی کند و هرگونه مشکل و اختلالی را تشخیص دهد.
این دستگاه برخلاف نمونه‌های قبلی، خروجی اطلاعات دقیقی دارد که نتایج آن به پزشک در درمان سریع‌تر بیماری کمک می‌کند.
دارای قابلیت ذخیره اطلاعات بعد از تست است.
امکان مقایسه‌کردن تست‌های گرفته شده از بیمار در بازه زمانی مختلف وجود دارد.
اطلاعاتی که توسط دستگاه آنالیزور ارائه می‌شود ۸۵ درصد دقت دارد.

آیا مصرف مشروبات الکلی در نتیجه استفاده از دستگاه کوانتوم لیزر تاثیر دارد؟

قبل از استفاده از دستگاه آنالیزور بدن از مصرف مشروبات الکلی و کافئین‌دار خودداری کنید. خوردن این نوشیدنی‌ها در نتیجه تست اثرگذار است.

دستگاه کوانتوم لیزر چگونه میزان چربی‌های بدن را اندازه‌گیری می‌کند؟

اگر می‌خواهید از میزان چربی بدن خود مطلع شوید و نگران افزایش وزن خود هستید، دستگاه کوانتوم آنالیزور با تشخیص مولکول‌های پروتئینی می‌تواند میزان درصد چربی و عضلات شما را مشخص کند. کاربرد دستگاه کوانتوم آنالایزر این است اگر طبق نتایج این دستگاه دارای چربی زیاد و عضلات کم باشید، می‌توانید با داشتن یک رژیم کم‌کالری و ورزش به اندام ایده‌آل خود برسید.

13 comments
 1. سلام لطفا قیمت دستگاه را بفرمایید نحوه خرید وتحویل دستگاه
  ممنون باتشکر

  1. سلام . لطفا جهت اطلاع از قیمت محصول و دریافت کاتالوگ به شماره ۰۹۱۹۹۵۹۵۱۳۳ در واتس اپ پیام دهید یا با شماره شرکت تماس بگیرید.

  1. سلام .سال نو شماهم مبارک. لطفا جهت اطلاع از قیمت محصول و دریافت کاتالوگ به شماره ۰۹۱۹۹۵۹۵۱۳۳ در واتس اپ پیام دهید یا با شماره شرکت تماس بگیرید.

  2. من پیش پزشک رفتم و منشی ایشان از این دستگاه برای چکاپ بنده استفاده کرد که ابتدا احساس کردم برای تبلیغ مطب خود باشد اما در لحظاتی دیگر مرا حیرت زده کرد این دستگاه اثرات شکستگی کمی پیش تر پا های مرا شناسایی کرد ۲۰۰ گرم پای من که بخاطر کم کار کردن با آن موجب شده بود را اندازه گیری کرد انواع چربی دیسک کمر کلسیم خلاصه که هر جا رسیدم این موضوع را بازگو کردم

  1. با سلام و عرض ادب
   به علت نوسانات قیمت، لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید.

   شماره تماس: ۲۲۸۷۹۵۰۱-۰۲۱ (۱۰ خط)
   شماره واتس اپ : ۰۹۱۹۹۵۹۵۱۳۳

  2. سلام دوست عزیز لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید. همکاران ما برای پاسخگویی به شما آماده هستند.
   متشکریم.
   شماره تماس: ۲۲۸۷۹۵۰۱-۰۲۱ (۱۰ خط)
   شماره واتس اپ : ۰۹۱۹۹۵۹۵۱۳۳

 2. با سلام و وقت بخیر
  فعالیت با این دستگاه در محیط مهد یا فضای بازی برای مادرها یا کودکان نیاز به مجوز یا مدرک پزشکی می باشد؟
  تشخیص موارد زکر شده در سیستم نمایش داده میشه یا نیاز به تخصص خاصی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا