شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

پد کرایولیپولیز

پد کرایولیپولیز: امروزه به دلیل کم تحرکی و تغییر سبک زندگی ، اضافه وزن به یکی از مشکلات عمده ی سلامت و زیبایی افراد تبدیل شده است. چاقی شکمی تناسب اندام افراد را تحت تاثیر قرار می دهد و اعتماد به نفس فرد را از او می گیرد. به همین علت عمل های تهاجمی و پر خطری همانند لیپوساکشن به شدت رواج پیدا کرد اما با پیشرفت علم روش های غیرتهاجمی ، نوین و کم خطر همانند کرایولیپولیز توسعه یافت.

کرایولیپولیز تکنیکی است که به وسیله ی القای دمای منفی به بافت چربی ، بدون آسیب به سایر بافت های اطراف آن باعث تجزیه مولکول های چربی موجود در سلول های چربی می شود و این چربی توسط سیستم لنفی از بافت چربی بیرون برده شده و دفع خواهد شد.

یکی از مواردی که برای کارکرد بهتر و ایمنی بیشتر این روش مورد نیاز است ، استفاده از پد آنتی فریز کرایولیپولیز است. استفاده از پد آنتی فریز کرایولیپولیز باعث محافظت ار پوست و جلوگیری از نکروز آن می شود ، به همین علت کیفیت این پد بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

پد آنتی فریز کرایولیپولیز BECO ، عمل انتقال سرما به بافت چربی را بدون آسیب پوستی انجام خواهد داد . با استفاده از پد BECO می توان عمل کرایولیپولیز را حتی تا 2 ساعت می توان ادامه داد و با سایز بزرگی که در اختیار شما قرار می دهد امکان استفاده در 2 ناحیه را فراهم خواهد آورد. بسته های پد BECO 110 گرم وزن دارد و مزیت مهم پد BECO نسبت به سایر مارک ها ، ژل محافظی آن است که به مقدار کافی در بسته وجود دارد و با ویسکوزیته بالا محافظت پوستی را به بهترین نحو انجام می دهد و در طول کرایو خشک نخواهد شد. پد آنتی فریز BECO پر مصرف ترین پد موجود در بازار کشور است و کیفیت آن را میتوان از هولوگرام رسمی بر روی بسته تشخیص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو