شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

لیزر موهای گوش و بینی | آیا می‌توان موهای زائد گوش و بینی را لیزر کرد؟

همه افراد دارای موی گوش و بینی هستند؛ اما در برخی از اشخاص مخصوصاً آقایان حجم این موها بسیار زیاد بوده و ظاهری ناخوشایند به وجود می‌آورند. به همین دلیل همه به دنبال راهی برای حذف این موهای زائد هستند. لیزر موهای گوش و بینی یکی از روش‌های مؤثر برای حذف موهای زائد است که هنوز رایج نشده است.

با پیشرفت دستگاه‌های لیزر دیگر دلیلی برای ترس و نگرانی وجود نخواهد داشت و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با خیالی راحت موهای گوش و بینی خود را لیزر کنند. حذف موهای زائد گوش با لیزر نه‌تنها هیچ خطری ندارد؛ بلکه باعث آراسته‌شدن ظاهر و افزایش اعتمادبه‌نفس نیز می‌شود. پرتوهای ساطع شده از دستگاه لیزر قدرت نفوذ به بافت بدن را نداشته و تنها فولیکول مو را هدف قرار می‌دهند.

لیزر موهای زائد بینی بر خلاف سایر روش‌های حذف موهای زائد مانند موچین یا وکس رشد مجدد موهای زائد و ضخامت‌شان را کاهش می‌دهد و عوارضی نخواهد داشت. مجموعه آفرودیت لیزر مطمئن‌ترین راه برای تهیه دستگاه‌های لیزر است؛ چراکه این مجموعه تجهیزاتی پیشرفته و مطمئن را در زمینه پوست، مو، زیبایی و جراحی از تولیدکنندگان جهان را انتخاب نموده و به جامعه پزشکی کشور عرضه می‌کند.

لیزر موهای گوش و بینی امکان پذیر است؟

لیزر موهای گوش و بینی امکان پذیر است؟

ظاهری مرتب و آراسته تنها با پوشیدن لباس‌های زیبا ممکن نمی‌شود؛ بلکه نیاز به رعایت برخی اصول و معیارهای زیبایی نیز هست. موی زائد یکی از مواردی است که اگر در حجم زیاد و ضخیم باشد ظاهری ناخوشایند و حس بدی برای فرد به همراه خواهد داشت. پیشرفت‌های گسترده در زمینه لیزر این مشکل را نیز برطرف کرده و راه چاره‌ای برای آن ارائه داده است.

لیزر موهای گوش و بینی از رشد موی اضافی جلوگیری کرده و تا ۸۰ درصد رشد مو را متوقف خواهد کرد. قبل از هرگونه اقدام افراد باید از پزشک مشورت گیرند تا بر اساس ضخامت مو و رنگ پوست آن‌ها دستگاه و طول‌موج مناسب و روش متناسب شخص مشخص گردد. این روش کاملاً بی‌ضرر است و اگر توسط اپراتور باتجربه انجام شود عوارض نیز نخواهد داشت. فرایند لیزر به این‌گونه است که اشعه ساطع شده از دستگاه بر سطح پوست توسط فولیکول‌های تیره‌رنگ مو جذب شده و با تبدیل‌شدن به حرارت پیازچه مو می‌سوزد.

همین عمل اگر به‌صورت منظم در فواصل زمانی مشخص شده انجام شود رشد موی زائد را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد و موهای باقیمانده بسیار ضعیف و نازک رشد خواهند کرد.

روش انجام لیزر موهای گوش و بینی به این‌گونه است که پزشک ابزار دستی لیزر را بر روی پوست می‌گذارد، این سری مجهز و کوچک بوده و قابلیت حرکت در میان راه‌های گوش را دارد. پس از قرارگیری سری لیزر بر روی پوست، بدون واردشدن کوچک‌ترین آسیبی به لاله گوش و اطراف بینی گرمای ساطع‌شده توسط فولیکول مو جذب شده و می‌سوزد. این کار از حساسیت بالایی برخوردار است به همین دلیل باید دستگاه مجهز، تجربه و مهارت وجود داشته باشد.

مزایای حذف موهای زائد گوش با لیزر

لیزر موهای گوش و بینی هیچ خطری برای مراجعه‌کننده نخواهد داشت و یکی از بهترین روش‌ها برای حذف موهای زائد قسمت لاله گوش و بینی است. هرچقدر موهای این قسمت ضخیم‌تر باشد تأثیر لیزر نیز بیشتر خواهد بود. این روش درمانی به‌صورت دائم موی زائد را حذف نخواهد کرد؛ اما تأثیر قابل‌توجهی در کاهش روند رشد و ضخامت مو خواهد داشت. حذف موهای زائد گوش با لیزر و همچنین بینی مزایای زیر را دارد.

 • آراسته‌تر شدن ظاهر
 • زیباتر شدن چهره اشخاص
 • افزایش اعتمادبه‌نفس و حس خوب
 • نظافت و بهداشت فردی بیشتر و آسان‌تر
 • بی‌نیاز شدن از سایر روش‌های حذف موی زائد
 • مطمئن و بی‌خطر بودن
 • کاهش هزینه‌های حذف مو
 • حذف مو بدون هیچ برش یا جراحت
مراقبت‌ های قبل و بعد از لیزر موهای بینی و گوش

مراقبت‌ های قبل و بعد از لیزر موهای بینی و گوش

برای رسیدن به نتیجه لذت‌بخش و لیزر موهای گوش و بینی به‌صورت مؤثر بهتر است قبل از انجام لیزر و بعد از آن مراقبت‌های توصیه شده توسط پزشک را جدی گرفت و به آن‌ها عمل کرد. این مراقبت‌های به‌ظاهر ساده تأثیر مستقیمی در نتیجه لیزر و کاهش رشد موهای زائد دارند. مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد گوش و بینی عبارت‌اند از:

مراقبت‌های قبل از لیزر موهای گوش و بینی:

 • قرارنگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید حداقل تا چند روز قبل از لیزر موهای زائد بینی و گوش
 • شیو کردن موهای گوش و بینی ۲۴ ساعت قبل از لیزر
 • استفاده‌نکردن از کرم‌های مرطوب‌کننده و عطر

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای گوش و بینی:

 • قرارنگرفتن در معرض نور خورشید برای جلوگیری از تحریک پوست
 • استفاده‌نکردن از سونا و استخر تا چند ساعت
 • دوش‌نگرفتن با آب گرم تا یک روز
 • استفاده از کرم‌های ترمیم‌کننده در صورت مشاهده التهاب
 • خودداری از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون تا مدتی پس از لیزر

عوارض لیزر موهای گوش و بینی

برای جلوگیری از هرگونه عوارض احتمالی لیزر موهای گوش و بینی باید به کلینیک معتبر مراجعه شود و این روش درمانی تحت نظارت پزشک انجام شود. استفاده از دستگاه‌های لیزر اصل و مناسب و انتخاب طول‌موج مناسب درصد خطر را به صفر می‌رساند. این عوارض احتمالی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • احساس درد بیشتر نسبت به سایر قسمت‌های بدن
 • آسیب‌دیدن مواد مخاطی گوش و بینی در صورت استفاده از دستگاه نامناسب
 • افزایش موهای زائد بینی
 • احتمال ورود مواد مضر به سیستم تنفسی
قیمت لیزر موهای گوش و بینی

قیمت لیزر موهای گوش و بینی

وجود موی زائد بینی و گوش برای بدن مفید است؛ اما با افزایش سن حجم این موها افزایش‌یافته و آزاردهنده خواهند بود. به همین دلیل افراد به دنبال ازبین‌بردن این موهای زائد هستند؛ اگر علت رویش و افزایش موی زائد عوامل هورمونی باشند لیزر بی‌نتیجه خواهد بود و نیاز به جلسات درمانی بیشتر است. لیزر موهای گوش و بینی نیازمند استفاده از تجهیزات پیشرفته و مخصوص، اپراتور باتجربه و جلسات درمانی بیشتر است به همین دلیل این روش نسبت به سایر روش‌های حذف موی زائد و لیزر سایر قسمت‌های بدن گران‌تر است. قیمت لیزر موهای زائد گوش و بینی به نسبت کیفیت خدمات ارائه شده افزایش می‌یابد.

جمع‌بندی

لیزر موهای گوش و بینی یکی از جدیدترین روش‌های حذف موی زائد است که در حال رایج‌شدن در میان افراد جامعه است. همه افراد به دنبال ظاهری آراسته و مرتب بدون موهای اضافی هستند که البته لیزر این خواسته را محقق کرده است. این روش درمانی بدون هیچ آسیبی به پوست یا بافت‌های زیر پوست فولیکول مو را می‌سوزاند و مانع رشد مجدد مو می‌شود. حذف موهای زائد گوش با لیزر اگر با دستگاه اصل و در مجموعه‌ای معتبر انجام شود هیچ‌گونه خطر و عوارضی نخواهد داشت.

نبود موهای زائد چهره را زیباتر نشان می‌دهد و باعث افزایش اعتمادبه‌نفس می‌شود. لیزر موهای زائد بینی و گوش با دستگاه‌های مخصوص با کمترین درد انجام می‌شود به همین هزینه آن کمی گران‌تر خواهد بود. این روش با دستگاه‌های متفاوت انجام می‌شود و برای هر شخصی باید متناسب با ضخامت مو دستگاه مناسب انتخاب گردد. مجموعه آفرودیت لیزر یکی از معتبرترین مراجع تهیه تجهیزات پزشکی و خرید دستگاه لیزر است که با ارائه خدمات پس از فروش و مشاوره‌های رایگان پیش از خرید شما را در خریدی باکیفیت و داشتن آینده شغلی تضمین شده یاری خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در تماس با ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا