شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

لیزر جنسیس چیست؟

از محبوب‌ترین دستگاه‌های لیزربرای موهای زاید دستگاه لیزر جنسیس است. سرعت بالا، بدون درد بودن و کم خطر بودن، این دستگاه را از سایر پلتفرم های مشابه متمایز کرده است. لیزر جوانساز جنسیس یک روش غیر تهاجمی و بیخطر است که از اشعه لیزر برای گرم کردن ملایم پوست استفاده می کند. رفع موهای زائد با لیزر پیشرفته جنسیس یک از کاربردی ترین روش ها برای حذف موهای زائد است. در ادامه این مطلب ازسایت آفرودیت لیزر با ما همراه باشید تا به بررسی کاربرد و ویژگی های دستگاه لیزرجنسیس بپردازیم.

آشنایی با لیزر جنسیس

آشنایی با لیزر جنسیس

یکی از انواع لیزر برای حذف موهای زائد و روشی غیرتهاجمی برای جوانسازی پوست لیزر جنسیس است. با تولید گرما، لیزر کاربردی جنسیس تولید کلاژن در پوست را تحریک می‌کند و با کاهش رنگدانه‌های پوست باعث صاف و روشن شدن پوست می‌شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاه لیزر جنسیس مدل های مختلفی دارد که در حذف موهای زائد بر اساس تیپ پوستی و ضخامت موها از آن استفاده می شود.

موارد استفاده از دستگاه لیزر جنسیس

از دستگاه لیزر جوانساز جنسیس برای کاهش خطوط و چین و چروک‌های ریز و سطحی برای صاف‌شدن پوست و همچنین رفع لکه‌های تیره استفاده می‌شود؛ به‌طوری‌که با چندین بار استفاده شاهد روشن‌تر شدن پوست هستیم. علاوه بر این، به طور معمول برای ازبین‌بردن جای زخم، عروق آسیب‌دیده، قرمزی و بهبود ظاهر پوست نیز کاربرد بسزایی دارد. ناگفته نماند این دستگاه بی‌درد و پرقدرت در رفع موهای زائد تأثیر شگفت‌انگیزی دارد.

رفع موهای زائد با لیزر پیشرفته جنسیس انقلابی بزرگ در دنیای زیبایی و لطافت ایجاد کرد. لیزر جنسیس برای افراد در هر سن و رنگ پوستی که می‌خواهند خطوط ریز یا قرمزی را کاهش دهند و یا از مزاحمت موهای زائد خود خلاص شوند کاربرد دارد. نکتهمهم این است که زنان باردار نباید لیزردرمانی انجام دهند.

۱. لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر کاربردی جنسیس

رفع موهای زائد با لیزر پیشرفته جنسیس در مراکز معتبر توسط متخصص مربوطه با بهترین نتیجه انجام می‌شود. لیزر جنسیس با تخریب فولیکول‌های مو در سطح بدن بعد از چند جلسه به رفع کامل موهای زائد کمک می‌کند. فولیکول‌های مو با جذب نور لیزر، این اشعه را به گرما تبدیل می‌کنند و باعث کاهش رشد و یا حذف دائمی موهای زائد می‌شوند.

لیزر موهای زائد با انواع دستگاه لیزر جنسیس مانند جنسیس اس اچ آر، برای افراد از هر قومیت مؤثر است و هیچ آسیبی به پوست اطراف وارد نمی‌کند. نداشتن درد، این لیزر را انتخابی ایده‌آل برای افرادی کرده است که دنبال حذف بی‌دردسر موهای زائد خود هستند. لیزر موهای زائد یک جایگزین عالی برای اصلاح، موچین، و یا اپیلاسیون است.

موارد استفاده از لیزر جنسیس؛ لیزر جوانساز جنسیس چگونه کار می کند؟

۲. موارد استفاده از لیزر جنسیس؛ لیزر جوانساز جنسیس چگونه کار می کند؟

لیزر جوانساز جنسیس با گرم‌کردن نقاط موردنظر به طور مستقیم سلول‌های زیر پوستی را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. این عمل باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود و با حجیم‌تر شدن پوست، چین‌وچروک‌ها را پر می‌کند. این دستگاه با گرمای خود رگ‌های خونی را منقبض می‌کند و قرمزی و روزنه‌های پوستی را از بین می‌برد.

پس از پایان جلسات لیزر با دستگاه جوانساز جنسیس چه انتظاری داریم؟

بهبودی پس از جلسه لیزر در کوتاه‌ترین زمان رخ می‌دهد؛ به‌طوری‌که بلافاصله بعد از لیزر می‌توانید فعالیت‌های روتین خود را از سر بگیرید. باید در عرض سه الی چهار هفته نتیجه قابل‌توجهی دیده شود؛ چرا که کلاژن تولید شده از سلول‌های پوستی به سطح پوست می‌آید. بسته به وضعیت پوست شما بهترین نتایج معمولاً پس از سه تا شش جلسه بافاصله دو تا سه هفته ظاهر می‌شوند و احتمالاً هر سال به یک جلسه یادآوری نیاز خواهید داشت.

در جلسات نهایی لیزر موهای زائد با لیزر جنسیس، شاهد رشد تعداد محدودی موهای زائد خواهید بود. این موها که در جلسات قبل در مرحله استراحت بودند رشد خواهند کرد. موهای زائد بسیار محدود است و با ادامه‌دادن جلسات آخر می‌توانیم نتیجه مطلوب را ببینیم.

آیا لیزر کردن با دستگاه لیزر موهای زائد جنسیس درد دارد؟

یکی از بیشترین نگرانی‌های افراد برای انجام کار لیزر درمورد درد آن است و شاید مانع برای انتخاب این روش شیو باشد. حقیقت این است که احساس درد و سوزش در افراد مختلف متناسب با رنگ پوست و رنگ‌دانه‌های مو متفاوت است. با وجود پیشرفت بزرگی که در صنعت لیزر وجود آمده است، بهترین دستگاه‌ های لیزر موهای زائد مثل دستگاه رفع موهای زائد با لیزر پیشرفته جنسیس با تخلیه انرژی کمتر ولی شات‌های بیشتر در ثانیه باعث کاهش چشمگیر درد و سوزش شده است. همچنین هیچ‌گونه عارضه جانبی مثل سوختگی نخواهد داشت.

لیزر جنسیس در مقابل سایر درمان‌ها

فراکسل، دایود فرکشنال، میکرونیدلینگ از روش‌های مشابه در درمان‌های لیزری هستند. در ادامه هر روش درمانی را بررسی می کنیم.

  • فراکسل: فراکسل و لیزر جنسیس هر دو از روش‌های درمان با لیزر هستند. فراکسل با ایجاد زخم‌های سوزنی روی صورت باعث ترمیم پوست می‌شود. درد این روش بیشتر از لیزر جنسیس است؛ ولی تأثیر مشابه دارند.
  • دایود فرکشنال: فرکشنال نوعی فراکسل است. با این تفاوت که عوارض جانبی کمتری نسبت به فراکسل سنتی دارد. به‌صورت رولی روی سطح پوست حرکت می‌کند که این کار باعث می‌شود نقاطی که روی سطح پوست زده می‌شود به‌صورت یکنواخت باشند. اثر حرارتی آن باعث قوام و سفتی پوست می‌شود.
  • میکرونیدلینگ: میکرونیدلینگ را می‌توان در منزل یا مطب انجام داد. این کار با یک ابزار گرد انجام می‌شود و حاوی سوزن‌های کوچک زیادی است که پوست را سوراخ می‌کند و باعث می‌شود که با سلول‌های جدید پوست ترمیم شود. ناگفته نماند که مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ را جهت بهبود پوست جدی بگیرید.
  • فیشال سنتی: فیشال‌های سنتی کلاژن سازی را تحریک نمی‌کنند و تاثیری بر کوچک شدن منافذ ندارند. درصورتی‌که لیزر جنسیس تمام این آثار را به‌جای می‌گذارد. این لیزر قرمزی پوست را سریعاً برطرف می‌کند و مدت کار کمتر از نیم ساعت است و بعد از آن به‌راحتی می‌توان به خانه برگشت.

آماده ‌سازی برای لیزر جنسیس

آماده ‌سازی برای لیزر جنسیس

قبل از لیزر جنسیس نیازی به آماده‌سازی خاصی ندارید. دو هفته قبل از جلسه لیزر برنزه نکنید و با پوست تمیز و خشک به جلسه لیزر بروید. در طول جلسات لیزر، از برداشتن فولیکول‌های مو در ناحیه درمان خودداری کنید؛ زیرا لیزر برای عملکرد مناسب به فولیکول‌های مو احتیاج دارد. در نهایت، ضروری است هر دارو یا کرمی را که استفاده می‌کنید به اپراتور اطلاع دهید؛ زیرا برخی از محصولات مانند آنتی‌بیوتیک‌ها، اکوتان و رتینول‌ها ممکن است با درمان سازگار نباشند.

جمع‌‌بندی

لیزر جوانساز جنسیس یک روش غیرتهاجمی است که از لیزر برای گرم‌کردن ملایم پوست استفاده می‌کند و در نتیجه سلول‌های جدید پوست و کلاژن تولید می‌شود.  دستگاه رفع موهای زائد با لیزر پیشرفته جنسیس با سرعت شات بالا در ثانیه، بی‌درد بودن و عارضه‌های ناچیز به‌عنوان یک دستگاه محبوب شناخته شده است. به‌علاوه دستگاه لیزر جنسیس با داشتن خاصیت سوپرکولد تأثیر چشمگیری در کاهش درد ناشی از لیزر دارد.

شرکت آفرودیت لیزر با داشتن کارشناسان فعال مثل متخصصان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف مهندسی از جمله اپتیک و لیزر، مهندسی پزشکی و مهندسی الکترونیک و کادر پزشکان باتجربه، یکی از بزرگ‌ترین وارد کننده های تجهیزات پزشکی و زیبایی در زمینه پوست و مو است.

این شرکت با بهره‌گیری از اندوخته‌های دانشگاهی و علمی و سال‌ها تجربه فعالیت، تجهیزاتی پیشرفته و مطمئن را در زمینه پوست، مو، زیبایی، لاغری و تناسب‌اندام و جراحی از برترین تولیدکنندگان جهان انتخاب نموده و به جامعه پزشکی کشور عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و خرید دستگاه لیزر می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت آفرودیت لیزر با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا