شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

بهترین روش لیزر؛ لیزر مو الکساندرایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش‌های مختلفی برای حذف و ازبین‌بردن موهای زائد به وجود آمده است. یکی از این روش‌های نوین و مؤثر برای حذف موهای زائد را می‌توان استفاده از دستگاه‌های لیزر دانست. تأثیرگذاری بالای این روش موجب شد تا انواع دستگاه‌های پیشرفته برای حذف موهای زائد با لیزر افزایش پیدا کند. دستگاه لیزر مو الکساندرایت یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین سیستم‌های لیزری برای حذف و ازبین‌بردن موهای زائد محسوب می‌شود.

 حذف موهای زائد با الکساندرایت نه‌تنها به‌عنوان یک روش زیبایی بلکه به‌عنوان یک راهکار پزشکی معتبر برای کاهش مشکلات مرتبط با رشد نامنظم موها و در نهایت افزایش اعتماد‌به‌نفس افراد مورداستفاده قرار می‌گیرد. مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت نیز تا حد زیادی نقش مهمی در جلب‌توجه و انتخاب این دستگاه برای حذف موهای زائد دارند.

معرفی دستگاه لیزر مو الکساندرایت

معرفی دستگاه لیزر مو الکساندرایت

لیزر مو الکساندرایت به‌عنوان یک فناوری پیشرفته و دقیق در حذف موهای زائد شناخته می‌شود که با بهره‌گیری از اصول اپتیکی و نورپردازی، به طور انتخابی موهای زائد را با تمرکز بر روی ریشه مو تخریب کرده و به طور مؤثر و دائمی از رشد آن‌ها جلوگیری می‌کند. این دستگاه با تکنولوژی پیشرفته‌ای که به کمک طول‌موج الکساندرایت اجرا می‌شود، توانسته است نقاط ضعف روش‌های قدیمی مانند احساس درد و تحریک‌های پوستی را به حداقل برساند. علاوه بر این دستگاه‌های لیزر الکساندرایت قابلیت تطابق با نواحی مختلف پوست بدن را دارند.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های لیزر مو الکساندرایت عبارت‌اند از:

 • دارای سیستم لیزری پیشرفته برای حذف دائمی موها
 • دارای یک لیزر ۷۵۵ نانومتر الکساندرایت با طول‌موج خاص
 • سیستم خنک‌کننده داخلی
 • استفاده از سیستم Selective Photothermolysis برای هدف قراردادن تنها سلول‌های مو
 • عدم آسیب به بافت‌های اطراف
 • مناسب برای انواع پوست‌های تیره و نتایج مطلوب حذف موهای زائد با الکساندرایت
 • درمان سریع با تعداد جلسات کمتر

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت

لیزر مو الکساندرایت یکی از مدرن‌ترین و مؤثرترین روش‌های حذف موهای زائد است که طی سال‌های اخیر طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. این روش لیزری نسبت به سایر روش‌های رایج مانند وکس، اپیلاسیون و استفاده از کرم‌های موبر، مزایا و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای حذف دائمی موهای زائد تبدیل کرده است. در ادامه برخی از مزیت‌های حذف موهای زائد با الکساندرایت را بیشتر بررسی می‌کنیم.

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت

۱. سرعت بالای حذف موهای زائد با الکساندرایت

هر جلسه درمان با لیزر مو الکساندرایت معمولاً بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد که بسیار کوتاه است. در مقایسه با روش‌های دیگر مانند وکس که هر جلسه آن حدود یک ساعت طول می‌کشد، الکساندرایت بسیار سریع‌تر این کار را انجام می‌دهد. سرعت بالای درمان باعث می‌شود فرایند حذف موهای زائد با الکساندرایت در کم‌ترین زمان ممکن انجام شود. همچنین با سرعت بالا، زمان انتظار و درد و ناراحتی به‌شدت کاهش می‌یابد. به‌طورکلی سرعت بالای لیزر مو الکساندرایت یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش نسبت به سایر روش‌های حذف موهای زائد است.

۲. لیزر مو الکساندرایت؛ دقت و تاثیر بسیار بالا

لیزر مو الکساندرایت با طول‌موج ۷۵۵ نانومتر خود، بادقت بسیار بالا فقط سلول‌های مو را هدف قرار می‌دهد. این لیزر تأثیر عمیق و مستقیمی روی بافت مو و ریشه‌های آن دارد و باعث تخریب کامل فولیکول‌های مو می‌شود. به دلیل دقت بالای لیزر، بافت‌های اطراف فولیکول مو صدمه و آسیب نمی‌بینند. تأثیر عمیق روی ریشه‌ مو باعث می‌شود موها دیگر نتوانند رشد کنند و نتایج حذف موهای زائد با الکساندرایت به‌صورت دائمی باشد. دقت بالای لیزرمو الکساندرایت باعث کاهش عوارض جانبی در مقایسه با سایر روش‌ها می‌شود؛ در نتیجه دقت و تأثیر عمیق لیزر، از مزایای کلیدی این روش به شمار می‌رود.

۳. عدم بازگشت موهای زائد

لیزر مو الکساندرایت با تخریب کامل فولیکول مو و ریشه آن، از رویش مجدد مو جلوگیری می‌کند. برخلاف روش‌هایی مانند وکس که موها پس از مدتی دوباره رشد می‌کنند، با لیزر الکساندرایتموها دیگر رشد نمی‌کنند. البته این موضوع در صورتی صادق است که تعداد جلسات کافی برای حذف موهای زائد با الکساندرایت انجام شود تا تمام فولیکول‌های مو حذف شود. معمولاً پس از ۴ تا ۶ جلسه لیزر، دیگر شاهد رشد مجدد موها نخواهید بود. نتایج لیزر با الکساندرایت می‌تواند تا سال‌ها (حتی تا ۱۰ سال) دوام داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله ویژگی ها، مزایا و معایب لیزر الکساندرایت برای حذف موهای زاید را مطالعه کنید.

۴. لیزر مو با الکساندرایت؛ درد و عوارض جانبی کمتر

لیزر مو الکساندرایت به‌طورکلی غیرتهاجمی و تقریباً بدون درد است. برخلاف روش‌هایی مانند وکس، نیازی به بی‌حسی موضعی قبل از درمان ندارد. البته ممکن است در طول درمان اندکی احساس گرما و سوزش خفیفی وجود داشته باشد که بسیار جزئی است. به دلیل عدم تهاجم به پوست، عوارض جانبی مانند خون‌ریزی، عفونت و جوش در حذف موهای زائد با الکساندرایت بسیار نادر است. التهاب و قرمزی پوست نیز در صورت رعایت نکات پس از درمان به‌ندرت اتفاق می‌افتد. به‌طورکلی می‌توان گفت لیزرمو الکساندرایت یک روش کم‌درد و با عوارض جانبی محدود محسوب می‌شود.

عوارض احتمالی و نکات ایمنی حذف موهای زائد با الکساندرایت

عوارض احتمالی و نکات ایمنی حذف موهای زائد با الکساندرایت

لیزر مو الکساندرایت یک روش درمانی ایمن و با عوارض جانبی بسیار محدود محسوب می‌شود. این روش لیزری با تأثیر مستقیم بر ریشه موها و عدم آسیب به بافت‌های اطراف، کمترین عوارض را در مقایسه با سایر روش‌های مرسوم حذف موهای زائد دارد. البته همواره احتمال بروز عوارض جزئی وجود دارد که با رعایت نکات و دستورالعمل‌های پزشک می‌توان از بروز آن‌ها جلوگیری کرد. از جمله عوارض نادر اما احتمالی در حذف موهای زائد با الکساندرایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • التهاب، قرمزی یا تحریک پوستی خفیف به‌صورت موقتی
 • سوختگی جزئی پوست که با رعایت نکات ایمنی قابل‌پیشگیری است
 • قبل از درمان افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی مزمن باید با پزشک مشورت کنند.
 • افرادی که داروهای حساسیت‌زا مصرف می‌کنند باید قبل از لیزر به پزشک اطلاع دهند.
 • نواحی لیزر شده نباید در معرض نور خورشید قرار گیرد.
 • پس از لیزر از مرطوب‌کننده‌های تجویز شده توسط پزشک استفاده شود.
 • در طول جلسات لیزر و چند روز بعد از آن از دست‌کاری و خاراندن پوست خودداری شود.

جمع‌بندی

استفاده از لیزر مو الکساندرایت یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های حذف موهای زائد به شمار می‌رود. لیزر الکساندرایت با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و طول‌موج خاص خود، تنها سلول‌های مو را هدف قرار داده و با تخریب ریشه‌های مو، از رویش مجدد آن‌ها جلوگیری می‌کند. حذف موهای زائد با الکساندرایت، بادقت بسیار بالا و عوارض جانبی اندک است و نتایجی دائمی و طولانی‌مدت را به همراه دارد.

از برجسته‌ترین مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت می‌توان به‌سرعت بالای درمان، دقت و تأثیر عمیق بر ریشه‌های مو، کم دردی و عدم بازگشت موها اشاره کرد. گروه مهندسی پزشکی آفرودیت لیزر بهترین دستگاه‌های لیزر را از معتبرترین برندها و باکیفیت بالا ارائه می‌دهد. همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا