شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

استفاده از لیزر اندولیفت برای لیفت و جوانسازی پوست

لیزر اندولیفت یک متد درمانی نوین بر پایه لیزر است که به‌صورت سرپایی انجام می‌شود و با تحریک ساخت کلاژن به کاهش افتادگی پوست کمک می‌کند. انجام اندولیفت برای جوانسازی پوست با کمترین میزان تهاجم، باعث لیفت پوست می‌شود. لیفت پوست با اندولیفت اثرات قابل‌توجهی بر جوان‌سازی پوست دارد و هیچ‌گونه عارضه پوستی برای فرد باقی نمی‌گذارد. لیزر اندولیفت بر روی پوست صورت و نواحی دیگر بدن قابل‌انجام است. در ادامه این مطلب از آفرودیت لیزر با ما همراه باشید تا به بررسی اثر اندولیفت برای جوانسازی پوست و مزایا و معایب این متد بپردازیم.

لیزر اندولیفت چیست؟

لیزر اندولیفت با استفاده از پرتو لیزر با طول‌موج ۱۴۷۰ نانومتر عمل می‌کند. یکی از اصلی‌ترین اهداف این متد درمانی حذف چربی‌های اضافه است که این امر منجر به سفت‌شدن پوست می‌شود. پرتو لیزر با اثر بر بافت چربی و حذف این چربی‌های اضافه باعث استحکام پوست در ناحیه موردنظر می‌شود. همچنین با تحریک سلول‌های پوستی به کلاژن‌سازی به کاهش افتادگی و لیفت پوست کمک می‌کند.

نحوه عملکرد اندولیفت برای جوانسازی پوست

نحوه عملکرد اندولیفت برای جوانسازی پوست

لیزر اندولیفت برخلاف لیزر موهای زائد به عمق پوست نفوذ می‌کند و با فیبر نازک اپتیکالی کار می‌کند. فیبرهای مورداستفاده برای صورت ۲۰۰ تا ۳۰۰ میکرونی و برای بدن ۴۰۰ تا ۶۰۰ میکرونی هستند. در این روش فیبرهایی با ضخامت بسیار کم از طریق منفذ بسیار ریزی به عمق پوست فرستاده می‌شود و پرتو لیزر از این طریق به عمق پوست تابانده می‌شود.

برای ورود این فیبرها به هایپودرم پوست نیازی به ایجاد برش نیست و این کار به‌راحتی انجام می‌گیرد. این کار موجب تحریک پوست به تولید کلاژن و همچنین ساخت مویرگ‌های خونی جدید در موضع می‌شود. به‌علاوه، با ورود این میکرو فیبرها به لایه‌های عمیق پوست، چربی‌سوزی افزایش می‌یابد. ساخت عروق جدید باعث ایجاد شادابی و طراوت پوست شده و روند پیری را کند می‌کند.

کاربردهای لیزر اندولیفت

لیزراندولیفت یک متد درمانی خاص و موثر است که کاربردهای مختلفی دارد. این روش بهترین متد برای کسانی است که می‌خواهند به‌سرعت به نتیجه مطلوب که همان جوانسازی و لیفت پوست است برسند. برخی از این کاربرد‌ها عبارت‌اند از:

 • کانتورینگ و افزایش استحکام پوست در بافت هدف
 • کاهش حجم بافت چربی و تحریک لیپولیزی سلول‌های چربی
 • بهبود وضعیت ظاهری پوست و ایجاد شادابی در آن
 • تحریک فیبرهای کلاژن در پوست
 • اصلاح در افتادگی‌های کم تا ملایم پوست در ناحیه‌ گردن، صورت و بازوها
 • افزایش خون‌رسانی و گردش خون در بافت موردنظر
 • افزایش غذارسانی به پوست و ترمیم پوستی

اندولیفت برای جوانسازی پوست

لیزر اندولیفت یکی از روش‌های نوین جوانسازی پوست است که بدون بیهوشی و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود. این روش تنها با یک جلسه قابل‌انجام است و نیازی به برش و خونریزی ندارد. میزان نتیجه‌بخشی این متد به چندین فاکتور وابسته است. سن، جنسیت، وضعیت سلامتی و… از جمله فاکتورهای تاثیرگذار بر موفقیت درمان هستند. مشاهده تاثیرات اندولیفت بر جوانسازی پوست به کمی زمان نیاز دارد و بلافاصله قابل‌مشاهده نخواهد بود.

بهترین زمان برای مشاهده نتایج لیزر اندولیفت شش ماه بعد است. در صورت عدم رضایت از نتیجه بعد از گذشت ۱۲ ماه از اولین جلسه، می‌توان این درمان را تکرار کرد. جوانسازی با مزوتراپی نیز یکی دیگر از روش‌های جوانسازی پوست است که تاثیر خوبی بر تحریک تولید کلاژن و الاستین دارد. هر فرد می‌تواند با افزایش آگاهی و اطلاعات خود و مشورت با پزشک متخصص و باتجربه باتوجه‌به وضعیت جسمی، سن‌وسال، نوع پوست، جنسیت و… به انتخاب یکی از متدهای موجود اقدام کند.

لیفت پوست با اندولیفت

لیفت پوست با اندولیفت

لیزر اندولیفت با تحریک تولید کلاژن و الاستین توسط پوست باعث جوانسازی و لیفت آن می‌شود و به کاهش چربی پوست که خود از دلایل افتادگی پوست است، کمک می‌کند.  این روش باعث تقویت و بازسازی پوست می‌شود و از سستی و عدم استحکام آن می‌کاهد. لیزر اندولیفت برخلاف جراحی لیفت صورت، نیازی به بیهوشی و بستری ندارد و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

متد لیزر اندولیفت می‌تواند برای رفع افتادگی پوست، سفت‌کردن و کشیدن پوست در نواحی لگن، گونه‌ها، پلک پایین، غبغب، بازوها، افتادگی زیر چشم، مچ پا، اطراف دهان، باسن، داخل ران، گردن، زانو، دور ناف، خط فک و چانه مورداستفاده قرار بگیرد.

مزایای اندولیفت برای جوانسازی پوست

انجام لیزر اندولیفت برای جوانسازی پوست از جدیدترین و مدرن‌ترین روش‌‌های جوانسازی پوست است و مزایای بسیاری دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • عدم نیاز به بیهوشی
 • حداقل تهاجم
 • ایمنی بالا و کم‌خطر بودن
 • دقیق بودن
 • کوتاهی زمان ریکاوری و نقاهت
 • بدون هماتوم
 • عدم نیاز به برش و آسیب به پوست
 • اثربخشی بالا و سریع
 • بالا بردن میزان تغذیه سلول‌های پوست به دلیل افزایش خون‌رسانی به بافت هدف
 • بالا بردن دمای بافت به دلیل افزایش خون‌رسانی به آن
 • بدون خونریزی
 • قابلیت استفاده برای نواحی مختلف بدن از جمله صورت و گردن
 • قیمت مناسب
 • عدم ایجاد اسکار و جای زخم روی بدن

عوارض اندولیفت برای جوانسازی پوست

لیزر اندولیفت می‌تواند با کمی التهاب، تورم و کبودی همراه باشد که البته سریع و ظرف چند ساعت برطرف خواهد شد و در مقابل تاثیرات آن قابل‌چشم‌پوشی است. درصورتی‌که لیزر اندولیفت تحت نظارت پزشک متخصص انجام نشود، می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد. لازم است که بعد از انجام لیزر نیز توصیه‌های پزشک جدی گرفته شود تا مشکلی ایجاد نگردد.

جوانسازی با کربوکسی تراپی نیز یکی متدهای بسیار موثر جوانسازی پوست است که با کمک به افزایش خون‌رسانی به بافت، بدن را وادار به خودترمیمی می‌کند و روشی غیر تهاجمی محسوب می‌شود.

بایدها و نبایدهای انجام لیزر اندولیفت برای جوانسازی پوست

بایدها و نبایدهای انجام لیزر اندولیفت برای جوانسازی پوست

بعد از انجام لیزر اندولیفت لازم است به مدت ۲ تا ۳ روز از مصرف داروهای رقیق‌کننده خون خودداری کنید. همچنین توصیه می‌شود که از کرم‌های آرایشی به مدت ۲۴ ساعت استفاده نکنید. استفاده از الکل و دخانیات تا سه روز پس از انجام لیزر اندولیفت ممنوع است. انجام این درمان لیزری در کلینیک‌های تخصصی و زیر نظر پزشک متخصص می‌تواند عوارض را به حداقل رسانده و حداکثر رضایت را برای فرد ایجاد کند. پزشک با درنظرگرفتن وضعیت پوست هر فرد به انجام درمان خواهد پرداخت و این کار باعث ایجاد شرایط درمانی امن و بی‌خطر می‌شود.

جمع‌بندی

لیزر اندولیفت یک متد درمانی پیشرفته و امروزی است که موردتوجه علاقه‌مندان به جوانسازی و لیفت پوست قرار گرفته است. انجام اندولیفت برای جوانسازی پوست یک راه‌حل موثر و ویژه است که می‌‌تواند فرد را به نتیجه مطلوب برساند. لیفت پوست با اندولیفت بر پایه اشعه لیزر انجام می‌گیرد و برخلاف لیزر موهای زائد این پرتو به عمق پوست نفوذ می‌کند.

انجام لیزر اندولیفت باعث سفت‌شدن سریع پوست، اصلاح زوایای صورت، رفع غبغب، تحریک ساخت کلاژن و… می‌شود. شرکت پرتو تجارت رویان مهر با نام تجاری آفرودیت، متشکل از متخصصان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی از جمله اپتیک و لیزر، مهندسی پزشکی و مهندسی الکترونیک و همکاری پزشکان باتجربه در زمینه پوست و مو و زیبایی است.

این شرکت تجهیزاتی پیشرفته و مطمئن را در زمینه پوست، مو، زیبایی، لیفت و جوانسازی و… از برترین تولیدکنندگان جهان را انتخاب نموده و به جامعه پزشکی کشور عرضه می‌کند. دپارتمان تبلیغاتی شرکت برای خریداران محصولات باتوجه‌به نوع محصول، موقعیت زمانی و مکانی پزشکان، مشاوره تبلیغاتی رایگان مطابق با روش‌های جدید و پربازده ارائه می‌دهد. به این وسیله بازگشت سرمایه سریع‌تری برای پزشکان اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا