شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

لیزر دایود رازورلیز (Razorlase Diode laser)؛مشخصات و راهنمای خرید

دستگاه لیزر دایود رازورلیز (Razorlase Diode laser) نقطه ی عطفی در ساخت دستگاه‌های رفع موهای زاید است تا جایی که بسیاری به تکامل روش مورد استفاده در این دستگاه، امیدوار شده‌اند . این دستگاه از نوع کارکرد جدیدی بهره می‌برد.

دستگاه لیزر دایود رازورلیز، مو را با روشی که بر داینامیک انتخابی اپتیک و درجه ی حرارت مبتنی است، حذف می‌کند. به عبارت دیگر در این روش ، پالس‌های لیزر در یک چشم به هم زدن و در چند میلی ثانیه از لایه سطحی پوست می‌گذرد و به پیاز مو یا فولیکول می رسد.

تاییدیه‌های دستگاه حذف موهای زاید رازورلیز

دستگاه رازورلیزر از معدود دستگاه های حذف موی بدن است، که مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی ایالات متحده) قرار گرفته است . همچنین دارای تاییدیه CE اروپا و ISO13485 و تاییدیه وزارت بهداشت ، اداره تجهیزات پزشکی  و انرژی اتمی ایران می‌باشد. همچنین لیزربار این دستگاه متعلق به شرکت ژنوپتیک (Jenoptik) آلمان می باشد.

ویژگی‌های دستگاه لیزر دایود رازورلیز

دستگاه لیزر دایود رازورلیز با سه نوع طول موج Diode و  Alex و  ND Yag  روانه بازار شده است که بیشتر کارشناسان به کاراتر بودن سیستم دایود اعتقاد دارند .

این دستگاه حس درد و احیانا خارش بسیار کمتری را در بدن شخص به وجود می آورد به صورتی که در 75 درصد از موارد، افراد آزمایش شونده هیچ گونه عارضه از جمله درد، خارش یا سوختگی های سطحی پوست را نداشته‌اند. روش استفاده از این دستگاه نیز از هر نوع دستگاه دیگر که تا به حال دیده‌اید راحت‌تر است و این راحتی بیشتر به علت طراحی ارگونومی هندپیس است

دستگاه رازورلیز با به خدمت گرفتن نور و شلیک آن به سمت هدف که  معمولا مکان تجمع ملانین ها در فولیکول مو است، رنگدانه سازی در آن ناحیه را متوقف کرده و از بین می برد و به این ترتیب اجازه رشد مو را در آن نقطه سلب می کند.

تاثیر لیزر و نور ناشی از آن در لیزر دایود رازورلیز، بر ملانین ها و از کار انداختن رنگدانه‌سازی در فولیکول نیز بر پایه اعمال حرارت و گرمادهی  به آن تا حد از بین بردن و تلاشی غدد رنگدانه‌ساز بوده که این عملکرد روش “فوتوترمولیز” نامیده شده است. هندپیس دستگاه رازورلیزر به صورت ترکیبی سه طول موج 808، 755، و 1064 نانومتر را به وجود می‌آورد و همچنین دارای یک سیستم سرد کننده بسیار قدرتمند تا حد 5- درجه ی سانتی‌گراد است.

لیزر دایود رازورلیز در یک نگاه

مشخصات و ویژگی‌های لیزر دایود رازورلیز به شرح زیر است:

  • سرعت بسیار بالا با استفاده از مد ویژه FHR
  • دارای ۱۰ بار لیزر قدرتمند ساخت کمپانی معروف ژنوپتیک آلمان
  • سیستم کولینگ بسیار قدرتمند تا -۵ درجه
  • انرژی خروجی کاملا یکنواخت
  • پایداری انرژی در دراز مدت
  • سرعت شات بسیار بالا( ۱-۱۰ شات در ثانیه)
  • درمان انواع مو با ضخامت های مختلف با توجه به بازه گسترده Pulse duration
  • رعایت اصول ارگونومیک در طراحی هندپیس
  • بدون درد و عوارض جانبی
  • دارای سطح مقطع بزرگ (۱۲*۱۴ میلیمتر)

برای خرید دستگاه لیزر دایود رازورلیز یا خرید سایر دستگاه‌های حذف موهای زاید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...

بستن منو