شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

آدونیس (Adonis)؛ خرید دستگاهی برای جوانسازی و افزایش حجم سینه

دستگاه افزایش سایز سینه آدونیس (Adonis) از انواع دستگاه های لیفت و جوانسازی است که برای افزایش سایز و کشش پوست سینه به کار می‌رود. این دستگاه در روش‌های غیر تهاجمی دسته‌بندی می‌شود. این سیستم با به کار گرفتن از چهار نوع مکانیزم ویبریشن، مکش و رهاسازی، میکرو کارنت و LED تراپی سایز سینه ها را افزایش می دهد. خرید دستگاه آدونیس در تجهیز و راه اندازی کلینیک زیبایی می تواند یک راه موثر برای جذب مشتری باشد. چرا که هم برخی از خانم‌های جوان به دنبال افزایش حجم سینه خود هستند و هم برخی از خانم‌های مسن بخاطر افزایش سن یا شیردهی و بارداری شکل اولیه سینه خود را از دست داده‌اند و به دنبال برگشت شکل و فرم سینه به سال های جوانی هستند.

مکانیزم کار دستگاه لیفت و جوانسازی آدونیس

این دستگاه روشی جدید و بی‌خطر برای بزرگ کردن و لیفت بافت سینه بدون جراحی از طریق چهار مکانیزم کاملا طبیعی و بی خطر می باشد:

مکش و رها سازی بافت سینه (Vacuum & Release)

مکش و رهاسازی بافت باعث تحریم و تقویت عضلات سینه شده و در نتیجه منجر به لیفت و فرم دهی بافت سینه می شود. همچنین ایجاد مکش باعث تسریع تخلیه لنف و بیرون رفتن سموم حاصل از متابولیسم شده و انسداد داخلی سینه‌ها را برطرف می‌کند. این کار موجب تقویت سیستم دفاعی بدن و تنظیم صحیح مواد ترشح شده می گردد. همچنین این روش باعث اصلاح وضعیت سینه‌های با نوک تخت می‌شود.

ویبریشن (Vibration)

در این روش امواج بسیار کوتاه باعث ایجاد ویبره شده و از طریق لرزاندن سینه‌ها موجب افزایش جریان خون و در نتیجه رشد بافت، ترمیم بافت‌های تخریب شده و رفع شلی و افتادگی سینه می‌شود. (همچنین تحقیقات نشان داده است که این کار احتمال بروز سرطان سینه را در خانم ها به طرز چشم گیری کاهش می دهد).

میکروکارنت (Mico-current Stimulation)

عبور جریان الکتریکی ضعیف از درون بافت باعث ایجاد یک میدان مغناطیسی ضعیف شده که با تاثیر بر دستگاه گلژی و میتوکندری‌های درون سلول، باعث تحریک و افزایش تقسیم سلولی بافت سینه می‌شود. همچنین این کار باعث فعال شدن مجاری لنفاوی، تسریغ تخلیه لنف و رشد مجدد غدد و مجاری شیری شده و در نتیجه منجر به افزایش حجم سینه می شود. از سوی دیگر این جریان ضعیف، ترشج استروژن را افزایش می‌دهد که این عامل نیز در افزایش حجم بافت سینه بسیار موثر است.

فوتون تراپی (Photon Theraphy)

در این روش نور قرمز به سینه ها تابانده می شود که با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، باعث لیفت و سفت شدن بافت سینه می گردد.از طرفی نور قرمز باعث بالابردن میزان گردش خون در بافت شده و تکمیل کننده فرایند تقسیم سلولی است.

تاییده‌های دستگاه

دستگاه افزایش سایز سینه آدونیس (Adonis) مورد تایید سازمان دارو وغذای آمریکا FDA و همچنین دارای استانداردهای CE اروپا و همینطور سازمان استاندارد و علوم پزشکی ایران است.

طول دوره زمانی درمان با دستگاه

این دستگاه با یک بار درمان در هفته به مدت سه ماه نشانه های کامل خود را عیان می‌کند. اما بهتر است با توجه به نوع بافت بدن، از پزشک بخواهید تا تعداد جلسات را مشخص کند. در هنگام استفاده از دستگاه افزایش سایز سینه آدونیس (Adonis) حتما باید ار سوتین‌های بزرگ استفاده شود، چرا که بازدهی بسیار بهتری را به وجود می‌آورند و نکته آخر اینکه، با توجه به کهولت سن بعضی خانم‌ها ممکن است این دوره پاسخ صد در صدی نداشته باشد و در طول زمان سینه‌ها به حالت قبل بازگردد. البته چنین مواردی بسیار کم هستند و بعضا در افراد بالای 75 سال مشاهده می‌شوند.

کاربردهای دستگاه جوانسازی و افزایش حجم سینه آدونیس

 • افزایش سایز و حجم سینه
 • لیفت سینه و رفع شلی و افتادگی بافت سینه
 • فرم دهی و اصلاح شکل سینه بدون قرینه
 • روشی مناسب جهت جلوگیری از سرطان سینه
 • لیفت پوست صورت، گردن و غبغب
 • لیفت نواحی باسن، ران و بازو

مزایای تکنولوژی دستگاه آدونیس

 • بدون نیاز به عمل جراحی و عوارض جانبی، جای زخم و اسکار جراحی
 • بدون مصرفی
 • ایمن و بدون درد
 • بهبود عملکرد گردش خون و گردش لنف همراه کلاژن سازی
8 comments
  1. لیفت نواحی باسن رو این دستگاه انجام میده، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا کارایی خاصی رو مد نظر دارید با کارشناسان ما از طریق شماره ۲۲۸۷۹۵۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو