شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09192081519

آدونیس Adonis؛ خرید دستگاهی برای جوانسازی و افزایش حجم سینه

افزایش سایز سینه، جوان‌سازی و لیفت آن و به‌صورت کلی عمل‌های زیبایی که سعی در بهبود ظاهری بدن افراد دارد، بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. انجام عمل‌های زیبایی به روش سنتی علاوه بر این‌که بسیار سخت و زمان‌بر نیز بود، عوارض زیاد و دوران نقاهت طولانی نیز داشت؛ این موضوعی بود که باعث شد همه افراد با وجود تمایلشان این راه‌ را برای لاغری انتخاب نکنند و به دنبال راه‌حلی جایگزین باشند.

ورود دستگاه آدونیس Adonis به عرصه پزشکی و ادعایی که در زمینه لیفت و جوانسازی با آدونیس مطرح شد، تحولی عظیم در این زمینه اتفاق افتاد. افزایش حجم سینه با آدونیس راهی بود که از طریق آن بدون گذراندن دوران نقاهت طولانی‌مدت شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند. در ادامه مطلب از آفرودیت لیزر به بررسی کاربرد دستگاه آدونیس می‌پردازیم.

دستگاه افزایش سایز سینه آدونیس

دستگاه آدونیس Adonis چیست؟

دستگاه افزایش سایز سینه آدونیس Adonis از انواع دستگاه‌های لیفت و جوانسازی است که برای افزایش سایز و کشش پوست سینه به کار می‌رود. این دستگاه در دسته درمان‌های غیرتهاجمی قرار می‌گیرد. لیفت و جوانسازی با آدونیس با به‌کارگرفتن چهار نوع مکانیزم ویبریشن، مکش و رهاسازی، میکرو کارنت و LED تراپی سایز سینه‌ها را افزایش می‌دهد. خرید این دستگاه در تجهیز و راه‌اندازی کلینیک زیبایی می‌تواند یک راه موثر برای جذب مشتری باشد. چرا که هم برخی از خانم‌های جوان به دنبال افزایش حجم سینه خود هستند و هم برخی از خانم‌های مسن به‌خاطر افزایش سن یا شیردهی و بارداری شکل اولیه سینه خود را ازدست‌داده‌اند و به دنبال برگشت شکل و فرم سینه به سال‌های جوانی هستند.

مکانیزم کار دستگاه لیفت و جوان‌سازی آدونیس Adonis چگونه است؟

لیفت با آدونیس روشی جدید و بی‌خطر برای بزرگ کردن و لیفت بافت سینه بدون جراحی از طریق چهار مکانیزم کاملا طبیعی و بی‌خطر است. در ادامه به بررسی این چهار مکانیزم می‌پردازیم.

۱.مکش و رهاسازی بافت سینه (Vacuum & Release)

مکش و رهاسازی بافت سینه و سیستم لنفاوی باعث تحریک و تقویت عضلات سینه شده و در نتیجه منجر به لیفت و فرم‌دهی بافت سینه می‌شود. همچنین ایجاد مکش باعث تسریع تخلیه لنف و بیرون رفتن سموم حاصل از متابولیسم شده و انسداد داخلی سینه‌ها را برطرف می‌کند. علاوه بر این، این کار موجب تقویت سیستم دفاعی بدن و تنظیم درست ترشح هورمون‌ها می‌شود. همچنین این روش باعث اصلاح وضعیت سینه‌های با نوک تخت می‌شود.

۲. آدونیس؛ ویبریشن (Vibration)

در لیفت با آدونیس، امواج بسیار کوتاه باعث ایجاد ویبره شده و از طریق لرزاندن سینه‌ها موجب افزایش جریان خون و در نتیجه رشد بافت، ترمیم بافت‌های تخریب شده و رفع شلی و افتادگی سینه می‌شود. (همچنین تحقیقات نشان داده است که این کار احتمال بروز سرطان سینه را در خانم‌ها به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد).

۳. میکروکارنت (Mico-current Stimulation)

عبور جریان الکتریکی ضعیف از درون بافت سینه باعث ایجاد یک میدان مغناطیسی ضعیف شده که با تاثیر بر دستگاه گلژی و میتوکندری‌های درون سلول، باعث تحریک و افزایش تقسیم سلولی بافت سینه می‌شود؛ همچنین این کار باعث فعال‌شدن مجاری لنفاوی، تسریع تخلیه لنف و رشد مجدد غدد و مجاری شیری شده و در نتیجه منجر به افزایش حجم سینه می‌شود. از سوی دیگر این جریان ضعیف، ترشح استروژن را افزایش می‌دهد که این عامل عامل نیز در افزایش حجم بافت سینه بسیار موثر است.

۴. فوتون تراپی (Photon Theraphy)

در روش لیفت و جوانسازی با آدونیس نور قرمز به سینه‌ها تابانده می‌شود که با افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، باعث لیفت و سفت‌شدن بافت سینه می‌گردد. از طرفی نور قرمز باعث بالابردن میزان گردش خون در بافت شده و تکمیل‌کننده فرایند تقسیم سلولی است.

طول دوره زمانی درمان لیفت و جوانسازی با آدونیس Adonis چقدر است؟

طول دوره زمانی درمان لیفت و جوانسازی با آدونیس Adonis چقدر است؟

دستگاه آدونیس با  تلفیق چهار نوع عملکردی که ذکر کردیم به شرطی تاثیر بالایی بر روی بافت سینه دارد که دوره درمان با آن را کامل کنید. مدت زمانی که برای هر جلسه کار با این دستگاه لازم است صرف کنید چیزی در حدود ۴۰ دقیقه است. این ۴۰ دقیقه بدون القای حس درد و یا سوزش بر روی بدن شما انجام خواهد شد و پس از آن نیز عوارضی برای شما به همراه نخواهد داشت.

برای حصول نتیجه دلخواه لیفت با آدونیس لازم است تا ۲۰ جلسه درمانی با این دستگاه را بگذرانید. توصیه پزشکان بر این است که برای هفته اول دو جلسه درمانی و برای ۸ جلسه بعدی، هشت جلسه جداگانه را اختصاص دهید. پس از آنکه دوره ۱۰ جلسه‌ای کار با دستگاه آدونیس را گذراندید بهتر است یک ماه به بافت سینه خود استراحت دهید و پس از آن دوره ده جلسه‌ای دوم را آغاز کنید.

آیا نتیجه کار با دستگاه آدونیس همیشگی است؟

مانند هر روش درمانی دیگری برای افزایش حجم سینه امکان برگشت سایز از ۲۰ تا ۵۰ درصد برای این دستگاه وجود دارد؛ همچنین انجام ورزش‌های سنگین و یا رژیم‌های سخت برای کاهش وزن ممکن است مانع رسیدن به نتیجه دلخواه شود. بهتر است اگر قصد کاهش وزن دارید، تا پایان دوره کاهش وزن خود کار با دستگاه آدونیس Adonis را به تعویق بیاندازید.

آیادستگاهآدونیس معتبر بوده و تأییدیه‌های لازم را دارد؟

دستگاه افزایش سایز سینه Adonis مورد تایید سازمان دارو و غذای آمریکا FDA بوده و همچنین دارای استانداردهای CE اروپا و همین‌طور سازمان استاندارد و علوم پزشکی ایران است.

کاربردها و مزایای دستگاه آدونیس Adonis

کاربردها و مزایای دستگاه آدونیس Adonis

مهم‌ترین نکته‌ای که درباره لیفت با آدونیس مطرح است این است که به‌هیچ‌وجه نباید سوتین و لباس‌های بیش از حد تنگ بپوشید. این موضوع به این دلیل است که بافت سینه فضای لازم برای ترمیم و رشد بافت سینه را داشته باشد. در ادامه کاربردها و مزایای دستگاه آدونیس را بررسی می‌کنیم.

کاربردهای دستگاه جوان‌سازی و افزایش حجم سینه آدونیس Adonis:

 • افزایش سایز و حجم سینه
 • لیفت سینه و رفع شلی و افتادگی بافت سینه و باسن
 • فرم دهی و اصلاح شکل سینه بدون قرینه
 • روشی مناسب جهت جلوگیری از سرطان سینه
 • لیفت پوست صورت، گردن و غبغب
 • لیفت نواحی باسن، ران و بازو
 • سری‌های تخصصی برای حجامت

مزایای تکنولوژی دستگاه Adonis:

 • بدون نیاز به عمل جراحی و عوارض جانبی، جای زخم و اسکار جراحی
 • بدون نیاز به مواد مصرفی در هنگام کار با دستگاه
 • ایمن و بدون درد
 • بهبود عملکرد گردش خون و گردش لنف همراه کلاژن‌سازی

خرید دستگاه آدونیس Adonis از آفرودیت لیزر

مجموعه آفرودیت لیزر از معتبرترین و تخصصی‌ترین مجموعه‌هایی است که می‌توانید دستگاه آدونیس Adonis را از آن‌ها تهیه کنید. همکاران ما در مجموعه در تلاش هستند تا ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم برای خرید دستگاه موردنظرتان، اعم از خرید دستگاه لیزر، خرید دستگاه لیفت و جوانسازی و… شما را با ویژگی‌ها و شیوه استفاده از دستگاه نیز آشنا کنند. برای خرید دستگاه و دریافت اطلاعات بیشتر درباره لیفت و جوانسازی با آدونیس با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید دستگاه آدونیس Adonis از آفرودیت لیزر

جمع‌بندی

دستگاه آدونیس Adonis از مناسب‌ترین و به‌صرفه‌ترین دستگاه‌هایی است که می‌توانید برای لیفت و جوانسازی بافت سینه، باسن، صورت، گردن و غبغب از آن استفاده کنید. عملکرد حرفه‌ای و بدون درد و عوارض لیفت و جوانسازی با آدونیس باعث شده تا علاوه بر این‌که از سوی پزشکان توصیه می‌شود، تاثیر فوق‌العاده افزایش حجم سینه با آدونیس در سطح جامعه نیز زبان به زبان گشته و طرف‌داران زیادی داشته باشد. برای تهیه این دستگاه می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت آفرودیت لیزر از طریق صفحه تماس با ما با ارسال فرم با مشاوران ما درارتباط باشید.

8 comments
  1. لیفت نواحی باسن رو این دستگاه انجام میده، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا کارایی خاصی رو مد نظر دارید با کارشناسان ما از طریق شماره ۲۲۸۷۹۵۰۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو
بستن

محصولات ...

دستگاه لیزر موهای زائد دستگاه لاغری و تناسب اندام دستگاه لیفت و جوانسازی آنالیزورها لیزر کیوسوییچ
بستن

مرحله ی دوم

لیزر مو الکساندرایت لیزر الکس دایود اس اچ آر (SHR)
بستن

مرحله ی دوم

کرانوس ام اسکالپت مگشیپ ای ام اس آی بادی (EMS iBody) پد کرایولیپولیز آر اف کویتیشن
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه هایفو اولترا + کاربرد و مزایا لیزر CO ² فرکشنال میکرونیدلینگ و مزوتراپی
بستن

مرحله ی دوم

بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن کوانتوم آنالایزر
بستن

مرحله ی دوم

دستگاه لیزر کیوسوییچ ورتیکال پیکوثانیه دستگاه کیوسوئیچ لیزر پیکوتک
بستن

مرحله ی سوم.

کندلا
بستن

مرحله ی سوم.

دایموند پلاس رافائل (Raphael) لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲
Nested Offcanvas

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

جنسیس
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

هایفو لگزو
بستن

مرحله ی سوم.

کویتیشن آر اف بادی شیپ کویتیشن آر اف لونا