شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن : پوست ازبافت های مهم بدن است که علاوه بر نقش آن درجلوگیری از ورود میکروب ها به بدن ، تاثیر بسزایی در زیبایی فرد نیز دارد. عواملی مانند سرما ، گرما ، نور خورشید ، آلودگی و بالا رفتن سن این زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد و به مرور زمان باعث ایجاد لکه ، چین و چروک و کدری بر روی پوست خواهد شد.

سلول های پوستی سطحی بدن دائما در حال مرگ و جایگزینی با سلول های جدید لایه های زیرین می باشد که میتوان با استفاده از روش های نوین این عمل جایگزینی را تسریع کرد.روش های مختلفی برای بازسازی و جوانسازی پوست توسط متخصصین پوست به کار گرفته می شود که یکی از معروف ترین آن ها لایه برداری با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن است.

با اسفاده از این روش که درمانی غیرتهاجمی و غیرشیمیایی است ، می توان با تحریک سلول های زیرین پوست ، عمل بازسازی پوست را سرعت بخشید . علاوه بر آن سلول هایی با کیفیت بالاتر و درصد بیشتری کلاژن و الاستین تولید خواهد شد.

میکرودرم ابریژن

دستگاه میکرودرم ابریژن متراکم کننده‌ای تشکیل می دهد که هوا را به داخل می‌کشاند و پس از قرار گرفتن سر دستگاه روی پوست، حالت خلأ ایجاد می‌شود. کرندوم یا کریستال اکسید آلومینیوم روی سطح پوست پاشیده می‌شود تا سلول‌های مرده سطحی را از پوست جدا کند و منافذ باز پوست را درمان کند . سپس سلول‌های مرده و ماده کرندوم به‌ سرعت با لوله دیگر که بر روی سر دستگاه قرار دارد جمع آوری و وارد کیسه ضایعات می‌شوند.

از مزایای استفاده از این روش درمانی ، انجام عمل بازسازی پوست بدون درد و کبودی است و پس از انجام آن می توان به راحتی به کارهای روزمره خود پرداخت.

با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن می توان علاوه بر لایه برداری و جوانسازی پوست، چین و چروک های سطحی و ظریف را محو کرد و اثرات جوش و ناهمواری های آن را از بین برد .

همچنین عمل از بین بردن استریا و لکه های رنگدانه ای سطح پوست به خوبی انجام خواهد شد.

دستگاه میکرودرم ابریژن با توان مهندسی جوانان ایرانی تولید شده و در قلب آن موتوری بسیار قوی و با کیفیت تایوانی قرار گرفته است. برای کارایی هر چه بهتر ، دستگاه دارای هندپیس پودری و الماسی و همچنین وکیوم اندرمولوژی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو