شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

هایفو واژینال پلوتو (Vaginal Tightening Hifu)؛ خرید و مشخصات

هایفو از دستگاه‌هایی است که روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.یکی از این دستگاه‌ها، هایفو واژینال پلوتو است. از آنجا که با استفاده از دستگاه‌های هایفو خدمات جوانسازی و لیفت پوست بدون جراحی و بی‌هوشی امکان پذیر است، استفاده از این دستگاه‌ها در مراکز زیبایی جزء ضروریات است. هایفو از آن جهت مورد استقبال قرار گرفته است که با استفاده از تکنولوژی به کاررفته در این دستگاه می توان خدمات لیفت پوست را با بیشترین میزان موفقیت به متقاضیان ارائه داد. روشهای پیشین جوانسازی پوست مانند استفاده از انواع فیلرهای موقتی و دایم  و یا لیپوساکشن همواره با خطراتی روبرو بود و همین امر باعث می شد تا افراد همواره با ترس اقدام به جوانسازی  پوست نمایند.

در حال حاضر گروه مهندسی پزشکی آفرودیت، انواع دستگاه‌های هایفو را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد که از آن جمله می توان به فروش هایفو واژینال پلوتو، هایفو لگزو و هایفو اولترا شیپ اشاره کرد.

هایفو واژینال پلوتو روشی غیر تهاجمی برای تنگ کردن واژن (تایتنینگ)

در دستگاه هایفو از امواج اولتراسوند استفاده میشود و از این رو هیچ خطری برای بدن نخواهد داشت. طول درمان با استفاده از دستگاه هایفو بسیار کوتاه است و می توان در طی یک جلسه اقدام به ارائه کامل خدمات نمود.

خدمات لیفت و لاغری با استفاده از دستگاه هایفو، روشی غیر تهاجمی به منظور زیباسازی پوست است. در این روش هیچ برش و یا سوراخی بر روی  بدن ایجاد نمی‌شود و در نتیجه از عوارضی مانند کبودی و خون‌ریزی خبری نیست و متقاضی با تحمل کمترین میزان درد مواجه خواهد شد.

هایفو تنها در زمینه لیفت پوست صورت و یا از بین بدن بردن چربیهای اضافی ناحیه ران، پهلو و شکم محدود نمی شود. با استفاده از دستگاه هایفو واژینال پلوتو می توان اقدام به ترمیم و بازسازی پوست در نواحی واژینال نیز نمود و تنگ کردن واژن (تایتنینگ) را نیز انجام داد. در این روش فرد به راحتی می تواند پس از جلسه درمان، به امور روزمره خود بپردازد.

مزایای دستگاه هایفو واژینال پلوتو

هایفو واژینال پلوتو (Vaginal Tightening Hifu) از آن جهت مورد استقبال قرار گرفته است که  لیفت و بالاکشیدن پوست و بافت نواحی واژن بسیار حساس بوده و با استفاده از این دستگاه، بدون هیچ گونه عمل جراحی صورت می‌پذیرد. استفاده از دستگاه هایفو با عوارض جانبی مانند درد، سوزش، کبودی و یا سوختگی همراه نخواهد بود و ارائه خدمات در بالاترین حد ایمنی به مشتری عرضه خواهد شد. دوره درمان و نقاهت در این روش با توجه به شرایط متقاضی متفاوت است، اما می توان با اطمینان گفت که نسبت به سایر روش‌های دیگر از طول درمان و نقاهت بسیار کمتری برخوردار .است. ضمن اینکه با توجه با کارتریج هایی که دستگاه هایفو دارد، امکان نفوذ به عمق بیشتر وجود دارد

مهمترین هدف استفاده از دستگاه هایفو واژینال پلوتو، احیا و جوانسازی بافت ناحیه واژن است که این امر باعث می شود تا تحریک‌پذیری آن نیز افزایش یابد و از سویی دیگر از خشکی این ناحیه از بدن جلوگیری شود. با لیفت و جوانسازی بافت واژن این قسمت در برابر حساسیتها و عفونتهای رایج ، مقاومت بیشتری را از خود نشان خواهد داد.

 

ویژگی های دستگاه هایفو واژینال

 

  • استفاده از امواج بی خطر التراسونیک (امواج سونوگرافی)
  • ایمن ، بدون درد و عاری از هرگونه عوارض جانبی
  • دارای بالاترین عمق نفوذ نسبت به سایر روش ها
  • دارای کوتاه ترین طول درمان و دوره نقاهت در مقایسه با سایر روش ها

 

مزایای هایفو واژینال پلوتو

 

  • جوانسازی، لیفت و تایتنینگ (تنگ کردن واژن)
  • ایجاد مقاومت در برابر حساسیت ها و عفونت های واژینال
  • افزایش خاصیت روانکاری و رفع خشکی واژن
  • برطرف کردن التهاب ( رفع قرمزی و سوژش)
  • افزایش تحریک پذیری واژن

 

برای دریافت مشاوره و خرید دستگاه هایفو واژینال همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...

بستن منو