شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

کویتیشن آر اف کوی فست (Cavifast Cavitation RF)

لاغری کویتیشن کوی فست (Cavifast Cavitation RF)

لاغری موضعی و درمان افتادگی پوست ( ساخت فرانسه)

ویژگی‌های دستگاه Cavifast Cavitation:

  • کاهش سایز و رفع چاقی موضعی
  • جوانسازی و رفع چیین و چروک ها
  • دفع چربی های تجزیه شده بدون ساکشن

این دستگاه همزمان از مکانیسم کویتیشن(Cavitation)  و رادیو فرکانس RF مولتی پولار استفاده میکند. در نتیجه علاوه بر لاغری موضعی چشمگیر در محل مورد نظر ، درمان افتادگی پوست (Tightening) را نیز برای بیماران به ارمغان می آورد. همچنین این دستگاه از فناوری پیشرفته Bio-Impedance  برای آنالیز بافت های بدن بهره می گیرد.

مکانیسم دستگاه کوی فست چگونه است؟

دستگاه cavitation + RF با نام کوی فست دستگاهی است که از مکانیسم کویتیشن(Cavitation)  و رادیو فرکانس RF مولتی پولار استفاده میکند و در نهایت برای کاهش سایز موضعی بیماران و جوانسازی، هم در صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

در قسمت CAV دستگاه با استفاده از امواج اولتراسونیک ۵۰ کیلوهرتز باعث ایجاد حباب های متعدد در داخل سلول چربی می شود. در کسری از ثانیه این حباب ها رشد می کنند و بزرگ می شوند و نهایتا منجر به انهدام سلول چربی گردیده و تخریب دیواره سلول های چربی می شوند. این عمل موجب می شود Free Fatty acid و گلیسرول به داخل مایع بین سلولی راه یابند و از طریق بافت همبند وارد جریان خون شده و در آنجا به آلبومین متصل شده و به کبد منتقل می شوند. برای این سلول های حاوی چربی درکبد چند حالت ممکن است رخ دهد:

  • تجزیه می شوند
  • در جای دیگری ذخیره می شوند
  • به سرعت تبدیل به قند می شوند
  • به صورت پروتئین در می آیند و در نقاط دیگر بدن ذخیره یا مصرف شده
  •  دفع می شوند

در هر صورت همواره باید از رژیم غذایی مناسب و ورزش های سبک در کنار لاغری کویتیشن کوی فست حتما استفاده شود. این دستگاه با کم کردن سایز(برداشتن چربی) باعث می شود سوخت و ساز بدن کاهش یابد و به لاغری فرد کمک می‌کند.

در قسمت CAV صد وات انرژی به کار می رود. امواج اولتراسونیک به سطح سلول های چربی برخورد می کنند و با حرارت دادن آنها ( این امواج فقط روی سلول های چربی اثر می گذارند) به مایع بین بافتی باعث ورود آنها به جریان خون و از آنجا به سیستم لنفاوی و در نهایت به کبد می شود.

لاغری کویتیشن کوی فست

در مورد سایر روش‌های لاغری در این لینک بخوانید:(کلیک کنید)

دستگاه ام اسکالپت مگشیپ (Emsculpt Magshape)

کویتیشن آر اف بادی شیپ(Body Shape Portable Cavitation+RF+Vaccum)

دستگاه لاغری کرانوس

کویتیشن آر اف لونا

لاغری کویتیشن کوی فست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha Plus loading...

بستن منو