شماره تماس: 22879501-021 (10 خط)
شماره واتس اپ : 09199595133

لیزر CO ² فرکشنال (CO2 Fractional)؛ دستگاهی برای لیفت و جوانسازی

لیزر CO ² فرکشنال (CO ² Fractional Laser ) یا همان فراکسل پوستی، دستگاهی کارآمد جهت حوانسازی پوست، زدودن و از بین بردن هر نوع چین و چروک افتادگی، از بین بردن هرگونه کک و مک، لکه های پوست و جاهای زخم است. این دستگاه یکی از مهم‌ترین دستگاه‌هایی است که در زمره دستگاه‌های لیفت و جوانسازی، رده بندی می‌شود.

 این دستگاه با استفاده از لیزر بسیار قوی  CO ² به صورت فوق العاده ای آسیب‌های بر روی پوست صورت را مرتفع می کند. اثربخشی این دستگاه، به صورت آنی به چشم شما نمی آید و طی پروسه درمان با رعایت تمامی ضوابط و استانداردها با گذشت حدود 3 ماه، اثرگذاری کامل آن بر روی پوست نمودار خواهد شد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر CO ² فرکشنال

دستگاه لیزر CO ² فرکشنال روشی غیر تهاجمی در درمان پوست به حساب می آید. این دستگاه با تقسیم بندی تشعشعات لیزر کربن به تعداد بی نهایتی از تشعشعات میکروسکوپی و به وسیله ی نوعی سیستم به خصوص ، توانایی آن را دارد تا سطح پوست آسیب دیده را ترمیم کند. بیشتر تاثیرات این دستگاه بر روی ناحیه ی وسط پوست یا درم، خواهد بود.به این ترتیب  بی آن‌که آسیبی به نسوج و بافت سالم پوست بزند، به درمان موثر بافت و سلول های میانی پوست و سطح روی پوست می پردازد و در نتیجه بیشتر آثار آسیب که عمق زیادی ندارند پاک می شوند. این کار با ایجاد خراش‌هایی در سطح پوست انجام شده و باعث می‌شود که خود پوست اقدام به بازسازی و کلاژن‌سازی مجدد می‌کند. در نتیجه درمان ایمن‌تر و طولانی مدت‌تری را به همراه می‌آورد.

این دستگاه تنها دستگاهی است که برای بهبودی آسیب‌های پوست حساس صورت، از روش غیر تهاجمی بهره می‌برد و در عمل شما هیچ گونه اثری از لحاظ تخریب روی صورت افراد مشاهده نخواهید کرد. با خرید دستگاه لیزر CO ² فرکشنال در راه اندازی کلینیک زیبایی حداقل چند گام از سایر رقبا پیشی خواهید گرفت.

اخیرا کاربردهایی نظیر واژینال تایتنینگ (تنگ کردن واژن)، واژینال وایتنینگ (سفید کردن ناحیه تناسلی) و همچنین لابیاپلاستی به کاربردهای دستگاه لیزر Co2 Fractional اضافه شده است که باعث محبوبیت آن شده است.

ملاحظات فنی در خرید لیزر CO ² فرکشنال

تیوب دستگاه‌های لیزر CO ² فرکشنال به دو دسته شیشه‌ای و فلزی تقسیم می‌شود. تیوب های فلزی دارای قیمت پایین‌تری هستند ولی همواره در آن‌ها شاهد نشت گاز هستیم و هر ساله تیوب این دستگاه‌ها باید شارژ مجدد و یا تعویض گردد. اما تیوب‌های شیشه‌ای بدون نشت گاز هستند و بصورت مادام العمر با همان قدرت اولیه اثردهی دارند که همین امر باعث بالاتر بودن قیمت آن ها است.

ویژگی‌های قابل توجه در هنگام خرید این دستگاه به شرح زیر هستند:

 • دارای تاییده FDA آمریکا و CE اروپا
 • دارای تیوب فلزی ساخت کمپانی Coherent آمریکا
 • دارای 2 هندپس جوانسازی صورت
 • دارای 3 هندپس واژینال

کاربردهای منحصر به فرد دستگاه لیزر CO ² فرکشنال

 • جوانسازی و لایه برداری پوست صورت
 • از بین بردن جای زخم، جای جوش، آکنه
 • از بین بردن چین و چروک ها
 • بستن منافذ باز پوستی
 • ترمیم بافت های پوستی آسیب دیده
 • واژینال تاینینگ
 • سفید کردن واژن
 • لابباپلاستی

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر، دریافت قیمت و مشاوره رایگان خرید انواع دستگاه‌ حذف موهای زاید، دستگاه‌های لیفت و جوانسازی و دستگاه‌های لاغری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Captcha Plus loading...

بستن منو